• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-15714-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

تریلی سیار نمایش کانون پرورشی به کرمانشاه می‌آید

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: تریلی سیار نمایش کانون، روزهای 17 تا 24 مرداد به کرمانشاه می‌آید و به اجرای نمایش برای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی می‌پردازد.

رضا موزونی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه تریلی سیار کانون در نقاط مختلف استان کرمانشاه 16 اجرا خواهد داشت، اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود هریک از این اجراها با حضور بین 300 تا 400 نفر از کودکان و نوجوانان و خانواده‌های آن برپا شود.

موزونی هدف از سفر تریلی نمایش کانون به استان و اجرای نمایش برای کودکان و نوجوانان را ایجاد شور و نشاط  بین کودکان و نوجوانان عنوان کرد و افزود: شرکت در این برنامه فرصت خوبی برای با هم بودن خانواده‌ها بوده که به ارتباطات بیشتر بین خانواده ها و فرزندانشان منجر خواهد شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از خانواده ها خواست تا برای حضور فرزندانشان در این اجراها برنامه‌ریزی کنند.
 
موزونی بیان کرد: در این دوره نمایش "شکارچی و پرنده" به کارگردانی "مجتبی گوهرخای" و "نیلوفرسیاری"  و نویسندگی "امیر مشهدی عباس" برای کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه اجرا خواهد شد.

موزونی افزود: موضوع داستان شکارچی و پرنده به طبیعت و مهربانی با آن مربوط می‌شود و داستان با شکار یک پرنده نایاب توسط شکارچی آغاز می‌شود و در نهایت اتفاقاتی می‌افتد که ادامه داستان را برای کودکان و نوجوانان جذاب و دیدنی می‌کند.

موزونی مخاطبان این نمایش را کودکان و نوجوانان عنوان کرد و افزود: حضور در این نمایش ها برای عموم آزاد و رایگان است.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تریلی سیار نمایش کانون نخستین اجرای خود را ساعت 21 روز 17 مرداد در پارک معلم شهر کرمانشاه خواهد داشت، افزود: این تریلی ساعت 10.5 صبح و 19 عصر روز جمعه (20 مرداد) در پارک کوهستان کرمانشاه به اجرای نمایش خواهد پرداخت.

وی اضافه کرد: همچنین این تریلی عصر روز یکشنبه( 22 مرداد) در پارک ظفر شهر کرمانشاه  و صبح روز سه شنبه(24 مرداد) در مرکز شماره هشت کانون پرورشی در جعفر آباد شهر کرمانشاه و عصر همان روز در میدان آزادگان این شهر به اجرای نمایش خواهد پرداخت.

موزونی ادامه داد: تریلی نمایش کانون همچنین در مدت زمان حضور خود در استان در شهرهای روانسر، جوانرود، صحنه، سنقروکلیایی، اسلام آبادغرب، بیستون و کوزران به اجرای نمایش برای کودکان و نوجوانان خواهد پرداخت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: