• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-1386-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

رییس دانشگاه صنعتی کرمانشاه:

توسعه برنامه‌های ورزشی دانشجویان در دستور کار این دانشگاه قرار دارد

رییس دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: توسعه برنامه‌های ورزشی دانشجویان در دستور کار این دانشگاه قرار دارد.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، دکتر علی اکبری اختری  در مراسم تقدیر از دانشجویان منتخب دانشگاه صنعتی کرمانشاه در اولین المپیاد ملی ورزشهای همگانی و متولیان این مسابقات افزود: همانطور که آموزش و پژوهش جنبه‌های مختلف یک انسان را پرورش می‌دهند، ورزش هم جنبه‌های مختلف انسان را با صبر، همزیستی، رفاقت و کار گروهی پرورش می‌دهد.

 

رییس دانشگاه صنعتی کرمانشاه با اشاره به حضور موفق دانشجویان دختر و پسر این دانشگاه در این دوره از مسابقات تصریح کرد: توجه و ایجاد زمینه برای فعالیت های ورزشی دانشجویان موجب شکوفا شدن توانمندیهای جسمی آنها می شود  و عملکرد آنها را در زمینه آموزشی افزایش می دهد.

 

اختری خاطرنشان کرد: بسیاری از موفقیت‌های دانشجویان ما بستگی به همین جنبه‌ها و فعالیت‌های ورزشی دارد، لذا توسعه برنامه‌های ورزشی همواره باید در دستور کار دانشگاه قرار بگیرد.

 

وی با بیان اینکه ورزش همگانی می تواند در خدمت اهداف ورزش قهرمانی باشد، خاطرنشان کرد: حمایت از قهرمانان ورزشی، توجه به توسعه زیرساخت‌های ورزش و تجهیز خوابگاه ها به وسایل ورزشی در کنار اهداف نشاط و سلامتی، امید به زندگی را افزایش می دهد و باعث انگیزه بیشتر در ادامه زندگی می شود.

 

  دانشجویان منتخب دختر و پسر دانشگاه صنعتی کرمانشاه در قالب دو تیم در اولین المپیاد ملی ورزشهای همگانی دانشجویان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که اخیرا در دانشگاه تهران برگزار شد، حضوری موفق داشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: