• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-3888-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

معاون ورزش و جوانان استان کرمانشاه:

برای موفقیت در بازیهایی آسیایی جاکارتا به 12.5 میلیارد ریال بودجه نیاز داریم

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: برای موفقیت در بازیهایی آسیایی به 12.5 میلیارد ریال بودجه نیاز داریم.

 

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، جلال عزیزی در دومین نشست ستاد بازیهای آسیایی 2018جاکارتا که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در سالن جلسات شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: ستاد اجرایی بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا را از ماه‌ها پیش به ریاست استاندار و دبیری مدیرکل ورزش و جوانان تشکیل داده ایم و تاکنون جلسات مستمری را برگزار کرده ایم.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر در استان کرمانشاه 17 هیات ورزشی داریم که می توانند در مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا سهمیه کسب کنند.


عزیزی خاطرنشان کرد: شانس بسیار زیادی در رشته های رزمی برای کسب مدال داریم.

 

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: در دوره گذشته کاروان اعزامی استان کرمانشاه به مسابقات آسیایی موفق به کسب یک مدال طلا، دو نقره و یک برنز شد.

 

وی با تاکید بر اینکه المپیک آسیایی از مسابقات جهانی بسیار بالاتر و پر اهمیت تر است، گفت: اهدا ۴۵۵ سکه طلا برای اعزام، کسب سهمیه و کسب مدال در بازیهایی آسیایی 2018 جاکارتا پیش بینی کرده ایم.

 

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به اعتبار مورد نیاز برای کسب موفقیت در این بازیها، گفت: پیش بینی ما این است که برای کسب موفقیت در این بازیها نیاز به هزینه کردن رقمی بالغ بر یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان داریم.

 

عزیزی خاطرنشان کرد: برآورد کرده ام که ۳۰۰ میلیون تومان از مجموع این اعتبار مورد نیاز را از وزارت ورزش و جوانان، 100 میلیون تومان را از  فدراسیون های ورزشی، 200 میلیون تومان از شورای شهر و شهرداری، ۴۵۰ میلیون تومان از استانداری و ۲۰۰ میلیون تومان نیز از بخش خصوصی به عنوان اسپانسر کسب کنیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: