• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-19814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه:

ظرفیت اردوگاه های نگهداری معتادین افزایش می یابد

استاندار کرمانشاه از شناسايي مکان های جدید به منظور افزایش ظرفیت ‍پذيرش و استانداردسازي اردوگاه هاي نگهداري معتادين متجاهر خبر داد.


به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، اسدالله رازاني در نشست شورای هماهنگی مواد مخدر استان اظهار کرد: طرح جمع آوری معتادين متجاهر در قالب برنامه اي كه وزارت كشور ابلاغ كرده از اسفند سال قبل در كرمانشاه آغاز شده و تاكنون بیش از هزار نفر از افراد سرگردان در گوشه خيابان ها، جمع آوری شده و هم اكنون در اردوگاه هاي استان نگهداری می شوند.

اين مقام عالي استان تصريح كرد: خوشبختانه گردآوري اين افراد سبب كاهش قابل توجه جرایم و بزهكاري ها در سطح استان شده و امروز شاهد وضعیت بهتری هستیم.

وي بررسي دقيق وضعیت اردوگاه ها و رسیدگی به مشکلات اين مجموعه ها را يكي از دستوركارهاي اصلي این نشست دانست و گفت: يكي از راه حل هاي بهبود خدمات ارايه شده، افزودن اردوگاه هاي جديد است.

رازانی افزود: در همين راستا دو مكان مناسب در استان شناسايي شده  كه پس از بررسي ميداني و كارشناسي، يكي از اين اماكن به سرعت تجهيز شده و به ظرفيت هاي قبلي افزوده خواهد شد.

رازاني گفت: اين ظرفيت هاي جديد اردوگاهي امكان مناسبي را فراهم مي كند تا کارهای درمانی افراد مبتلا به اعتياد و بازگشت آن ها به جامعه در شرایط بهتری انجام شود. هچنين در اين اماكن فضايي براي آموزش حرفه هاي مختلف به افراد به منظور هدايت آن ها به سمت بازار كار مهيا مي شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: