• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-19914-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

مدیرکل زندان های کرمانشاه:

معضل بیکاری در کرمانشاه عامل وقوع بسیاری از جرایم است

مدیرکل زندان های استان کرمانشاه گفت: معضل بیکاری در استان عامل وقوع بسیاری از جرایم و گرفتاری افراد در زندان است.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، منصور بیگلری  اظهارکرد: زندان محلی برای نگهداری مجرمینی است که با رفتار خود امنیت و آسایش جامعه را با خطر مواجه کرده اند.

 

بیگلری به مهمترین اقدامات حوزه قضایی زندان های استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: تعامل بسیار خوب رییس کل دادگستری استان و دیگر مقامات قضایی موجب کاهش چشمگیر آمار جمعیت کیفری زندانیان استانو کاهش ورود زندانیان کم خطر به زندانهای استان در سالهای اخیر شده است.

 

عضو شورای قضایی استان کرمانشاه با اشاره به معضل بیکاری، انگیزه ارتکاب بسیاری از جرایم را کسب درآمد دانست و رونق اشتغال در این استان را عامل مهمی برای کاهش جرایم ذکر کرد.

 

بیگلری یادآور شد: علی رغم تلاش های مسئولان و کارکنان بخش های مختلف همچنان آمار زندانیان بیشتر از ظرفیت اسمی زندان ها و مراکز تامینی و تربیتی استان است.

 

وی ابراز امیدواری کرد: در سایه تلاش های گسترده و ابلاغ دستورالعمل های جدید ضمن توسعه نظم و امنیت اجتماعی در جامعه زمینه کاهش آمار زندانیان و ارتقاء رویکردهای اصلاحی و تربیتی به منظور کمک به بازگشت شرافتمندانه زندانیان به جامعه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی خانواده زندانیان فراهم شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: