• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-4188-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

کسب مدال طلا توسط کاراته کای کرمانشاهی

هامون درفشی پور در سیزدهمین دوره رقابتهای کاراته جام وحدت ودوستی، با برتری مقابل رافیض حسن اف از آذربایجان مدال طلا را برگردن آویخت.

 

به گزارش سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، هامون درفشی پور در فینال وزن 67- کیلوگرم مقابل رافیض حسن اف از آذربایجان قرار گرفت و با شکست این کاراته کا به مدال طلای این وزن در سیزدهمین دوره رقابتهای جام وحدت و دوستی در ارومیه رسید.

 

درفشی پور برای طلایی شدن در جام وحدت و دوستی ابتدا علی ییلماز از ترکیه را مغلوب کرد، سپس محمد اسماعیل اف از آذربایجان را برد و در ادامه مقابل سعید علیپور به برتری رسید و در نیمه نهایی برابر اوگور بوراک قهرمان اروپا و قهرمان امیدهای جهان به پیروزی رسید و به فینال راه یافت.

 

همچنین علی مسکینی، دیگر کاراته کا کرمانشاهی در فینال وزن منهای 60 کیلوگرم مسابقات وحدت و دوستی با شکست برابر حریف قزاقستانی در ثانیه های پایانی طلا را با نقره عوض کرد.

 

مسکینی تا 4 ثانیه به اتمام مبارزه 4 بر 3 از قصیر آلفسبای حریف قزاق پیش بود اما یک لحظه غفلت کرد تا با از دست دادن یک امتیاز در قانون سنشو هم بازی را واگذار کند، هم طلا را از دست بدهد. 

 

مسکینی تا پیش از رسیدن به فینال، میلاد تیغی، کاوه نجفی تبار، پویان آقایی و میثم ادهمی را شکست داده بود. در این وزن مهدی رحیمی و میثم ادهمی مشترکاً سوم شدند.

 

مسابقات بين المللي جام وحدت و دوستي در اروميه طي روزهاي 20 تا 22 مرداد ماه در سالن 6 هزار نفري غدير اروميه درحال برگزاری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: