• یکشنبه ۲۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-696-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

پاوه دومین شهر بدون "متکدی" کشور می‌شود

مدیرعامل موسسه خیریه مردم نهاد "صلاح‌الدین ایوبی" پاوه گفت: شهر پاوه به زودی بعد از تبریز دومین شهر بدون متکدی ایران خواهد شد.

اقبال لطفی‌پور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: به زودی و حداکثر ظرف یک یا دو ماه آینده پاوه رسما به عنوان دومین شهر بدون متکدی کشور شناخته خواهد شد و مراسمی در این خصوص برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه موسسه مردم نهاد صلاح‌الدین ایوبی بیش از پنج سال است که به صورت مستمر روی این موضوع کار می‌کند، ادامه داد: در همین راستا بازدیدی هم از شهر تبریز داشتیم و از تجربیات این شهر استفاده کردیم.

مدیرعامل موسسه خیریه مردم نهاد "صلاح‌الدین ایوبی" پاوه معتقد است، هم اکنون بیش از 95 درصد از متکدیان شهر پاوه دیگری فعالیتی ندارند.

لطفی‌پور با بیات اینکه در این راستا با خیرین و افراد فرهنگی شهر پاوه هماهنگی‌هایی صورت گرفته است، تاکید کرد: قرار شده با کمک خیرین نیازهای مالی فقرا تامین شود و اگر کسی نیاز مالی داشت فقط به موسسه خیریه برای کمک مراجعه کند و در سطح شهر تکدی گری نداشته باشیم.

وی از برخورد با افراد غیرنیازمند که اقدام به تکدی گری کنند هم خبر داد و عنوان کرد: این طرح با همکاری امام جمعه، نیروی انتظامی، شهرداری و شورای شهر بوده است.

مدیرعامل موسسه خیریه مردم نهاد "صلاح‌الدین ایوبی" یادآوری کرد: ظرف یک یا دو ماه آینده و پس از اینکه روند قانونی کار تمام شد، با نصب بنر در شهر و برگزاری مراسمی، پاوه را به عنوان دومین شهر بدون متکدی کشور معرفی خواهیم کرد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: