• شنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-287-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرپرست معاونت هنری و مطبوعاتی ارشاد کرمانشاه:

نبود سرمایه ازمهمترین مشکلات کانون‌های تبلیغات کرمانشاه است


سرپرست معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، نبود سرمایه و سفارشات درآمدزا از سوی ادارات را از مهمترین مشکلات کانون‌های تبلیغاتی در استان برشمرد. 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، پریسا محمدی در اولین گردهمایی کانون‌های آگهی و تبلیغات استان کرمانشاه گفت: از آنجا که کانون های آگهی و تبلیغاتی در استان کرمانشاه با مشکلات عدیده ای مواجه هستند، برآن شدیم تا اولین گام را برداشته و با حمایت مسئولان وزارتخانه و همفکری مسئولان استان، راهکارهایی در جهت رفع وضعیت نامطلوب موجود پیدا کنیم.

وی تبلیغات را از ضروریات زندگی امروز دانست و افزود: بدون شک کشورهای پیشرفته معنی تبلیغات را به خوبی درک کرده‌اند و از آن بهره برده اند که اکنون در وضعیت ایده آلی زندگی می کنند.

محمدی با اشاره به مشکلات عدیده ای بر سر راه مسئولان کانون های تبلیغاتی، اظهار کرد: واقعا در این شرایط که محدودیت های زیادی از جمله نبود سرمایه، وسایل و سفارشات درآمدزا از سوی ادارات وجود دارد، ادامه مسیر سخت و دشوار به نظر می آید.

سرپرست معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: نمی توان انتظار داشت تنها با ارائه یک مجوز به متقاضی انتظار داشته باشیم چندین نفر به راحتی مشغول به کار شوند و از درآمد مکفی برخوردار شوند.

وی ادامه داد: اولین گردهمایی کانون های تبلیغاتی را با  هدف رفع مشکلات این حرفه برگزار کردیم و انتظار داریم مسئولین وزارتخانه، نگاه حمایتی به استان کرمانشاه داشته و ما را در این مسیر یاری کنند.

محمدی نبود اتحادیه  صنف مستقل را از جمله مشکلات کانون های تبلیغاتی در استان عنوان کرد و گفت: از آنجا که تمامی شغل های دیگر دارای اتحادیه هستند، کانون های تبلیغاتی نیز برای رفع مشکلات و مسائل خود، بایستی دارای اتحادیه باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: