• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-2514-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

یک مسئول:

تعداد کلاس‌های هوشمند استان کرمانشاه تا مهر ماه به 4000 کلاس درس می رسد

رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به وجود حدود 3700 کلاس درس هوشمند در استان، گفت: قرار است این تعداد تا مهر ماه به حدود چهار هزار کلاس درس برسد.

فرزاد خدایاری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه در استان کرمانشاه یکصد و یازده مدرسه غیردولتی داریم که همگی این مدارس باید تا مهر ماه در مسیر هوشمند سازی قرار گرفته باشند، اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ انجام شده باید همه کلاس‌های درس مدارس خاص شامل شاهد، غیرانتفاعی و... از مهر ماه در مسیر هوشمندسازی قرار گرفته باشند.

خدایاری اضافه کرد: مهر ماه امسال همچنین باید تمامی کلاس های درس پایه ششم استان در مسیر هوشمند سازی قرار گرفته باشند.

به گفته رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تاکنون 45 درصد مدارس و 30 درصد کلاس های درس استان در مسیر هوشمندسازی قرار گرفته اند.

خدایاری افزود: استان کرمانشاه از نظر هوشمند سازی مدارس جزو یازده استان اول کشور به حساب می‌آید.

وی در ادامه با بیان اینکه استان کرمانشاه از نظر تعداد پرتالهای همگام رتبه برتر کشور را در اختیار دارد، بیان کرد: 2800 مدرسه استان مجهز به پورتال همگام هستند.

رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه سپس با اشاره به در دست تایید بودن یک مدرسه هوشمند پیشرفته در استان کرمانشاه، اظهار کرد: این مدرسه غیرانتفاعی پسرانه در شهرک زیبا شهر واقع شده و در مقطع متوسطه اول و دوم دانش آموز دارد و به دنبال اخذ تاییده مدرسه هوشمند است.

خدایاری اضافه کرد: در مدارس هوشمند پیشرفته سیستم آموزشی تمام مکانیزه بوده و کلیه فرآیند های آموزش از طریق نرم افزار ارائه می‌شود و حتی حضور و غیاب نیز هوشمند است.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: