• یکشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-3814-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه:

"ارتقا فرهنگ" و "جذب سرمایه" اولویت‌ شورای پنجم خواهد بود

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه ارتقا فرهنگ و آشنایی مردم با حقوق شهروندی و نیز جذب سرمایه را اولویت‌های اصلی شورای پنجم عنوان کرد.

ابراهیم مرادی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، اولویت و دغدغه اول شورای شهر کرمانشاه را مباحث فرهنگی ذکر کرد و افزود: فرهنگ همواره در هر جامعه بسترساز بوده و برای پیشبرد هرچه بهتر امور باید فرهنگ جامعه ارتقا یابد.

وی افزود: به همین منظور افزایش آگاهی مردم نسبت به حقوق شهروندی یکی از اولویت های شورا در این دوره خواهد بود و تلاش خواهیم کرد با ارتقا فرهنگ شهر، خدمات بیشتر و بهتری به مردم ارائه شود.

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه تاکید کرد: در این راستا از هنر بزرگان و اهل قلم شهر که تعدادشان کم نیست بهره خواهیم گرفت و تلاش خواهیم کرد با برنامه‌های گوناگون فرهنگی و هنری، حقوق شهروندی را به جامعه آموزش دهیم.

مرادی جذب سرمایه را یکی دیگر از اولویت‌های شورای شهر در این دوره عنوان کرد و افزود: کرمانشاه بستر سرمایه‌گذاری خوبی دارد و باید از این فرصت جهت جذب سرمایه گذاران و کسب درآمد برای شهر استفاده کرد.

مرادی خاطرنشان کرد: تنها راه برون رفت کرمانشاه از رکود سنگینی که گریبانگیر شهر شده جذب سرمایه گذاران است.

وی افزود: تلاش شورا در این دوره این خواهد بود که با جذب سرمایه و ایجاد امنیت برای سرمایه سرمایه گذاران، بستر لازم برای سرمایه‌گذاری را  در شهر فراهم کند.

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه در خصوص انتخاب شهردار نیز گفت: بر اساس قانون تا یک هفته در این زمینه فرصت داریم و ظرف هفته آینده جلسه‌ای با شهردار فعلی کرمانشاه جهت استماع برنامه‌هایشان خواهیم داشت.

وی در پایان نظارت درست  و در چارچوب قانون بر عملکرد شهرداری را اولویت‌ دیگر شورا عنوا کرد و افزود: چنانچه هر عضو شورا قوانین و مقررات را رعایت کند، هیچ مشکلی برای شهر پیش نمی‌آید و امیدواریم در چهار سال آینده با عملکرد این دوره شورا، شاهد شهری پویا و فعال از هر نظر باشیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: