• یکشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-188-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

کیا قدمی:

به خاطر مصدومیت نتوانستم مدالی بهتر از برنز بگیرم

وزنه‌بردار کرمانشاهی که مدال برنز وزن 105 کیلوگرم یونیورسیاد را کسب کرد، گفت: به خاطر درد دستم نتوانستم وزنه بیشتری زده و به مدال برنز رسیدم.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، کیا قدمی در بیست و نهمین دوره رقابت‌های ورزشی دانشجویان جهان «یونیورسیاد»، پس از کسب مدال برنز دسته 105 کیلوگرم وزنه برداری اظهارکرد: وقتی به عنوان مسابقات نگاه می‌کنیم، واژه دانشجویان جهان را می‌بینیم؛ اما در اصل همه قهرمانان جهان و المپیک حضور دارند. به همین خاطر سطح مسابقات بسیار بالا است.

 

او ادامه داد: شرایط بدنی من خوب نبود چرا که بازوی دست چپم کشیدگی داشت و با ترس و لرز وزنه می‌زدم. در حرکت دوم 2 ضرب دردش به اوج رسید و برای حرکت سوم دیگر نتوانستم وزنه بزنم.

 

قدمی در پاسخ به این سوال که چرا برای حرکت دوم 211 کیلوگرم را انتخاب کرد در حالی که مدال برنزش قطعی بود و چرا وزنه 222 کیلوگرم را برای حرکت دوم انتخاب نکرد تا شانس مدال نقره را امتحان کند، اظهار کرد: در تهران و ورزقان که تمرین می‌کردم بخاطر آسیب دیدگی تا 212 بیشتر نزده بودم و می‌خواستم اینجا به هر حال یک وزنه خوبی بزنم.

 

برنده مدال برنز یونیورسیاد همچنین گفت: با حریف ارمنی که نایب قهرمان المپیک است در جهانی 2014 که مسابقه دادم، چهارم شدم و او هفتم شده بود اما در المپیک ریو این وزنه بردار مدال نقره گرفت.

 

پیکارهای یونیورسیاد تایپه 2017 از روز یکشنبه آغاز شد و تا تاریخ 8 شهریور در تایوان ادامه خواهد یافت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: