• یکشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-185-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه:

تهدیدات پوچ دشمنان اسلام میدان عمل ندارد/ جهان استکبار ناکارآمد شده

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه اظهار کرد: امروز جهان استکبار با وجود داشتن قدرت، توان عملیاتی کردن آن را نداشته و به اصطلاح ناکارآمد شده است.
 
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی در همایشی که به مناسبت روز بسیج کارمندی با حضور تعدادی از کارمندان بسیجی ادارات استان برگزار شد، تاکید کرد: دیگر تهدیدات پوچ و توخالی دشمنان اسلام میدان عمل ندارد.

سردار ریحانی تاکید کرد: ما توانستیم هیمنه و هیبت مجازی آمریکا را در دنیا بشکنیم و تا زمانی که بر اصول و ارزش های خود پایبند باشیم، در تمامی مسیر ها با آهنگ پرشتاب حرکت خواهیم کرد.

وی با اشاره به قدرت امروز اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: اگر دشمنان به ما حمله نمی‌کنند به این دلیل است که نمی توانند چشم انداز آن را برای خود ترسیم کرده و از موفقیت حتمی خود اطمینان ندارند.

 سردار ریحانی تاکید کرد: امروز آن چیزی که برای ما بسیار خطرناک است تهدیدات آمریکا نیست، بلکه این است که گاهی عده‌ای ناآگاهانه مردم را از فضای تهدید می‌ترسانند.


فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه آمریکا برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب دو راهبرد تکفیریسم و سکولاریسم را در برنامه دارد، بیان کرد: دشمنان اسلام در تلاشند تا با تکفیریسم چهره زشت و خشنی از اسلام به جهانیان ارائه کرده و از این طریق موج گرایش به اسلام را کم کنند و از دیگر سو با دیدگاه سکولاریسم و
بی تفاوتی در تلاشند تا مردم را از سیاست جدا کرده و به آنها القا کنند که دین ربطی به سیاست ندارد  و تنها به یک رابطه فردی با خداوند محدود می‌شود.

سردار ریحانی با یادآوری اینکه اقتدار نظام با حضور پرشور، آگاهانه و بصیر مردم گره خورده، یادآور شد: امروز دشمنان اسلام دو مشکل را برای رسیدن به راهبردها و اهداف پیش روی خود می بینند که یکی از آنها رهبری و دیگری مردم هستند.

وی اضافه کرد: شاید مردم از وضعیت اقتصادی گله مند باشند، اما اصول انقلاب را قبول دارند و تنها از عملکرد مسئولین گله مند هستند.

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک حشر جدید در دنیا یاد کرد و افزود: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جهان اسلام به یک جهان مرده تبدیل شده بود.

سردار ریحانی با یادآوری اینکه انقلاب اسلامی ایران در عرصه زورآزمایی دو ابرقدرت بزرگ غرب و شرق شکل گرفت و چون پیام آزادی داشت باعث هراس جهان استکبار شد، تاکید کرد: امروز بدون تعارف اسلام به جایگاه عجیبی در دنیا رسیده که باعث ناراحتی و هراس دشمنان شده است. از سوی دیگر خیلی از کشورهای دنیا به واسطه تفکر انقلاب اسلامی وزن پیدا کردند.

وی با تاکید بر اینکه از سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران اکثر جنگ‌های دنیا صحنه نبرد بین اسلام و کفر بوده، بیان کرد: دشمنان اسلام از این هراس دارند که موج گرایش به اسلام جغرافیای آنها را کوچکتر کند.

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه اشاره ای هم به تهدیدات اخیر آمریکا برای کره شمالی داشت و اظهار کرد: آمریکایی ها چون با ایستادگی کره شمالی مواجه شدند پا پس کشیده و این پا پس کشیدن را به گردن چین انداختند و این در حالیست که اصلی ترین دلیل این پا پس کشیدن این بود که آنها توان بکار گیری قدرت خود را نداشتند.

سردار ریحانی همچنین با اشاره به اینکه  تاریخ گسترده کشور نشان از این دارد که برای رسیدن به عزت و سربلندی هیچ راهی جز جهاد مدیران نیست، بیان کرد: مدیران نظام باید از این شتاب پرسرعت جهان اسلام حفاظت و حراست کنند.

در این مراسم از تعدادی از کارمندان بسیجی نمونه استان تقدیر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: