• یکشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-186-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

بازدید سرکنسول عراق از جهاددانشگاهی کرمانشاه

سرکنسول عراق در استان کرمانشاه از بخشهای مختلف سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه بازدید کرد.

 

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، قیص عبدالله سلمان کفیل موقت کنسولگری عراق در کرمانشاه با حضور در سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه به بازدید از بخشهای مختلف این سازمان همچون مرکز شتاب دهنده فناوری تیک، مرکز آموزشهای تخصصی هوآوی، معاونت آموزشی و واحدهای مستقر در پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی پرداخت.

 

بهرام بادکو رییس سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه در پایان این بازدید با ارائه گزارشی از عملکرد این مجموعه اظهارکرد: جهاد دانشگاهی یک سازمان غیردولتی است که پس از انقلاب اسلامی تشکیل شده و به صورت هیات امنایی اداره می شود.

 

وی افزود: جهاد دانشگاهی کرمانشاه با توجه به تنوع عملکردش در بخشهای مختلف جزو شش مرکز جهاد دانشگاهی برتر کشور شناخته شده و به همین دلیل به سازمان ارتقاء یافت.

 

بادکو به راه اندازی مرکز تخصصی درمان ناباروری و سلول‌های بنیادی در جهاددانشگاهی کرمانشاه نیز اشاره کرد و گفت: این مرکز تخصصی ناباروری  خدمت مختلفی به زوج های نابارور ارائه می دهد.

 

وی با اشاره به اینکه ایران به عنوان دهمین کشور صاحب فناوری جداسازی سلولهای بنیادین در دنیا شناخته شده است، تاکید کرد: هزینه درمان ناباروری در مرکز درمانی جهاد دانشگاهی بسیار پایین تر از دیگر کشورهاست.

 

رییس سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه گفت: آماده ایم همکاری های خود را در زمینه های علمی فناوری، کشاورزی و صنعت و بازرگانی با کشور عراق گسترش دهیم و از سرکنسول عراق در کرمانشاه انتظار داریم که جهاد دانشگاهی را در این مسیر یاری دهند.

 

بادکو افزود: از تمامی مسئولین بخشهای مختلف عراق به ویژه حوزه بهداشت و درمان و اتاق بازرگانی عراق درخواست سفر به کرمانشاه و بازدید از جهاد دانشگاهی استان جهت آشنایی بیشتر و انجام همکاری های متقابل را داریم.

 

 قیص عبدالله سلمان کفیل موقت کنسولگری عراق در کرمانشاه نیز با قدردانی از دعوت جهاد دانشگاهی کرمانشاه اظهارکرد: همیشه گفته ایم که ایران و عراق دو کشور مجزا نیستند و به دلیل داشتن اشتراکات بسیار در بخشهای مختلف، در واقع یک کشورند.

 

وی ادامه داد: امروز بازدید بسیار خوبی داشتم و برای اولین بار اطلاعات خوبی به دست آوردم و تصورم این است که با وجود جهاد دانشگاهی آینده بسیار خوبی در انتظار جوانان این استان هست.

  

سرکنسول عراق در کرمانشاه گفت: این آمادگی را داریم که زمینه انتقال دانش و تجربیات جهاد دانشگاهی کرمانشاه به عراق را فراهم کنیم و همکاری های دوجانبه بسیار خوبی را ایجاد کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: