• یکشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

ساماندهی باشگاه های ورزشی استان از یازدهم شهریور آغاز می شود


مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: فرایند ساماندهی باشگاه های ورزشی استان از یازدهم شهریور ماه به صورت جدی آغاز می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، ارسلان حسینی در نشستی که با حضور معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان به منظور ساماندهی باشگاه های ورزشی بخش خصوصی برگزار شد، با اشاره به عزم جدی این اداره کل در زمینه ساماندهی باشگاه ها گفت: بیش از 94 مکان ورزشی فاقد مجوز در استان شناسایی شده که از این تعداد روند صدور مجوز 29 مکان در دست پیگیری است، اما سایر موارد متاسفانه تاکنون اقدامی در راستای اخذ مجوزهای قانونی نکرده اند.

حسینی تعداد باشگاه های دارای مجوز استان را 413 مورد اعلام  و خاطرنشان ساخت: ساماندهی باشگاه های ورزشی از مهمترین برنامه های در دست اقدام این اداره کل است که امیدواریم با همکاری و حمایت نیروی انتظامی و سایر مبادی ذیربط ظرف یک ماه و نیم آینده به نتیجه مطلوب برسد.

 سرهنگ آمویی معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه نیز از آمادگی بخش های مختلف نیروی انتظامی استان در زمینه ساماندهی و نظارت بر باشگاه ها خبر داد.

در این نشست که مسئولین اداره کل ورزش و جوانان و برخی مسئولین انتظامی استان نیز خضور داشتند، نحوه ساماندهی و برخورد با متخلفین و باشگاه های فاقد مجوز بررسی شد.

در پایان این نشست مقرر شد با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و نیروی انتظامی فرایند ساماندهی باشگاه های ورزشی استان از یازدهم شهریور ماه به صورت جدی آغاز شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: