• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-486-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

بازدید نماینده وزارت علوم اقلیم کردستان عراق از دانشگاه رازی

نماينده و هماهنگ كننده وزارت علوم اقليم كردستان عراق با وزارت علوم و دانشگاه هاي ايران از دانشگاه رازی کرمانشاه بازدید کرد.

 

به گزارش خبرنگار سرویس علمی آموزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، دكتر نزاكت حسين حمه سعيد نماينده و هماهنگ كننده وزارت علوم اقليم كردستان عراق با وزارت علوم و دانشگاه هاي ايران به همراه هیاتی از مسئولین دانشگاه های مختلف اقلیم کردستان عراق با حضور در دانشگاه رازی کرمانشاه، به بازدید از دانشکده ها و پروهشکده های این دانشگاه پرداختند.

 

پس از انجام این بازدیدها، دكتر نزاكت حسين حمه سعيد و هیات همراه در جلسه هیات رییسه دانشگاه رازی در سالن جلسات حوزه ریاست این دانشگاه حضور یافته و از نزدیک با ویژگیهای علمی، تحقیقاتی و جایگاه این دانشگاه در سطح منطقه آشنا شدند.

 

دکتر علی سلیمی معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه در این جلسه اظهارکرد: دانشگاه رازی کرمانشاه با حدود نیم قرن سابقه در حوزه علم و پژوهش، یکی از باسابقه ترین دانشگاه های کشور است.

 

وی ادامه داد: دانشگاه رازی کرمانشاه در برخی از رشته های تحصیلی جزو برترین دانشگاه های کشور است و اساتید برجسته این دانشگاه در سطح دنیا نیز مطرح هستند.

 

معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: این نشست را آغاز راهی نو برای بهبود روابط دوجانبه دانشگاهی بین ایران و اقلیم کردستان عراق می دانیم.

 

سلیمی تاکید کرد: از هر فرصتی برای تعمیق روابط بین ایران و کردستان عراق استقبال می کنیم، چراکه معتقدیم اشتراکات فرهنگی بسیاری بین ما وجود دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه رازی کرمانشاه آماده همکاری متقابل با دانشگاه های مختلف اقلیم کردستان عراق است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: