• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-196-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

افتتاح و کلنگ زنی 300 میلیارد ریال طرح و پروژه در شهرستان هرسین

 13 پروژه بزرگ كشاورزي، خدماتي و عمراني با اعتبار 300 ميليارد ريال با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه در شهرستان هرسين افتتاح و یا كلنگ زني شد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، افتتاح قطعه دوم بزرگراه هرسين به پليس راه به طول 10 كيلومتر، افتتاح گازرساني به 24 روستاي بخش مركزي شهرستان هرسين به طول 90 كيلومتر، افتتاح مرغداري 30 هزار قطعه  اي، افتتاح پروار بندي گوساله 100 رأسي، افتتاح چهار پروژه سيستم آبياري نوين تحت فشار در سطح 80 هكتار، كلنگ زني يك واحد گلخانه توليد محصولات خارج از فصل در سطح 1.1 هكتار و افتتاح طرح هادي روستاهاي مبارك آباد، چشمه سهراب، تمرگ و چشمه كبود از جمله این پروژه ها بود.

يوسف شاه حسيني معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري در جريان اين برنامه ها با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر اظهار کرد: ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر بعنوان الگوهاي ماندگار و اسوه هاي مديريتي پاك و متعهد تا ابد در ايران اسلامي ماندگار خواهد بود .

شاه حسيني تصريح كرد: دولت تدبير و اميد بر ايجاد رونق اقتصادي و فرصت هاي شغلي اهتمام جدي دارد و اين با عزم عمومي، سرمايه گذاري و همدلي مردم و مسئولين بيش از پيش تحقق خواهد يافت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: