• یکشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-14314-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

یک مسئول:

امسال 45 شرکت سرویس مدارس کرمانشاه را بر عهده دارند + تعرفه سرویس

رئیس نظارت برگشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از نظارت جدی بر سرویس مدارس خبر داد و گفت: امسال در کرمانشاه 35شرکت تحت نظارت سازمان تاکسی‌رانی و 10 شرکت تحت نظارت اتوبوسرانی عهده دار سرویس مدارس هستند.

گودرز فهیمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه در سال‌های گذشته سرویس مدارس صرفا زیر نظر آژانس‌ها بود، خاطرنشان کرد: امسال تنها پیمانکارانی که ثبت شرکت کرده‌اند می‌توانند سرویس مدارس را عهده‌دار باشند که تاکنون 45 شرکت در این خصوص ثبت شده اند.

وی ادامه داد: هرگونه فعالیت برای سرویس مدارس فقط در قالب همین شرکت‌ها انجام می‌شود و فعالیت در خارج از این چارچوب تخلف است.

رئیس نظارت برگشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه  در خصوص تعرفه‌های سرویس مدارس در سال جاری نیز اظهار کرد: این تعرفه‌ها مشخص و در هر نوع  خودرو متفاوت است و هرسال درصدی به میزان تعرفه های سال گذشته اضافه خواهد شد.


وی افزود: این تعرفه برای  آژانس سواری در مسیرهای از یک تا پنج کیلومتر 66هزار تومان، ازپنج تا هشت کیلومتر 82هزار تومان و از هشت تا 15کیلومتر 93هزارتومان است.

فهیمی ادامه داد: برای خودروهای ون قیمت ها در مسافت از یک تا پنج کیلومتر 55هزار تومان، از پنج تا هشت کیلومتر 66هزارتومان و از هشت تا 15کیلومتر 71هزارتومان است.

وی گفت: در مینی‌بوس‌ها هم  قیمت ها  برای مسیر یک تا پنج کیلومتر 38هزار تومان، از پنج تا هشت کیلومتر 44هزار تومان و از هشت تا 15 کیلومتر 49هزار تومان است.

رئیس نظارت برگشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با اشاره به جلساتی که قبل از شروع مدارس برای نظارت بر سرویس مدارس تشکیل شده، اظهار کرد: نظارت بر شیوه فعالیت سرویس مدارس از هفته اول بازگشایی مدارس آغاز می‌شود و تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت.

وی افزود: نظارت‌های مشترک با سازمان تاکسی‌رانی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش به صورت مستمر انجام می‌شود.

رئیس نظارت برگشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با بیان اینکه نظارت‌ها بر راننده ها نیز انجام می‌گیرد، گفت: تمامی راننده‌ها از طریق سازمان تاکسیرانی به اداره اماکن ارجاع داده می‌شوند تا مورد تایید قرار بگیرند.

وی افزود: تلاش می‌کنیم  در مدارس دخترانه از راننده های زن استفاده کنیم.

فهیمی در خصوص عمده تخلفاتی که در سرویس مدارس صورت می‌گیرد نیز تاکید کرد: بیشترین تخلفاتی که از سوی راننده ها و پیمانکاران صورت می‌گیرد اضافه سرنشین و گرفتن هزینه بیشتر از والدین است.

وی افزود: هدف ما از بازسی‌ها شناسایی متخلفین است و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با متخلفین برخورد خواهیم کرد.

رئیس نظارت برگشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از مردم خواست در صورت مشاهده تخلف از سوی رانندگان سرویس مدارس  شکایات خود را به مراجع نظارتی اطلاع دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: