• یکشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-14814-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

انتخاب "شهردار" کرمانشاه به هفته آینده موکول شد

رییس شورای شهر کرمانشاه اعلام کرد: با توجه به عدم اجماع اعضای شورا در خصوص بحث انتخاب شهردار، جلسه انتخاب شهردار کرمانشاه به هفته آینده موکول شد.

رسول آزادی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به تاخیر افتادن برگزاری جلسه انتخاب شهردار، اظهار کرد: جلسه انتخاب شهردار قرار بود فردا(دوشنبه) برگزار شود که بنا به درخواست اعضا این جلسه به هفته آینده موکول شد.

وی افزود: برخی اعضای شورا اعلام کردند که هنوز در این زمینه آمادگی نداشته و به اجماع نرسیده‌اند و به هیات رییسه شورا در خواست دادند که جلسه تعیین تکلیف شهردار به هفته آینده موکول شود.

آزادی تصریح کرد: هیات رییسه شورا نیز به این جمع بندی رسید که این جلسه به هفته آینده موکول شود تا اعضا بتوانند به اجماع مطلوب در این زمینه برسند.

رییس شورای شهر کرمانشاه در خصوص ماندن یا رفتن شهردار فعلی کرمانشاه، اعلام کرد: همه چیز به نظر اعضای شورا بستگی دارد و هیچ چیز در این زمینه مشخص نیست و باید ببینیم اعضای شورا در چه زمینه‌ به چه جمع بندی می‌رسند.

آزادی تصریح کرد: تمام تلاش ما این است در صورت ماندن یا رفتن شهردار فعلی، چیزی که اتفاق می‌افتد به نفع شهر و مردم تمام شود.

وی با بیان اینکه در کنار رضایی(شهردار فعلی) گزینه‌های دیگری نیز برای تصدی شهرداری کرمانشاه مطرح هستند، گفت: اعضای شورا در خصوص برخی گزینه‌ها صحبت‌هایی داشته‌اند، اما در مجموع اجماع و تصمیم گیری در این زمینه به هفته آینده موکول شده است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: