• پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کرمانشاهیان کشتار مسلمانان میانمار را محکوم می کنند

کرمانشاهیان جمعه این هفته(17 شهریور) پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه، با برپایی  تظاهرات اعتراض‌آمیز کشتار بی‌رحمانه مسلمانان میانمار را محکوم می کنند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه،‌ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه  با صدور اطلاعیه ای مردم کرمانشاه را به حضور در این راهپیمایی دعوت کرد.

در این اطلاعیه ضمن مجموم کردن جنایات صورت گرفته علیه مسلمانان میانمار، آمده است: امروز، این‌گونه فجایع و جنایات وحشیانه و بی‌رحمانه در گوشه‌گوشه جهان علیه اسلام، مسلمانان، آزادی‌خواهان و حقیقت‌جویان جهان به تراژدی تکراری تبدیل شده که همگی با طراحی، حمایت‌های مستقیم و غیرمسقیم و نقشه راه اتاق‌های فکر «نظام سلطه و استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل» علیـه «امت بزرگ رسول‌الله»  و مسلمانان بی‌پناه با هدف اسلام‌هراسی و هزینه‌تراشی و عقب نشاندن «جبهه بیداری و مقاومت اسلامی» در حال رخ‌دادن و هر روز وسیع و پررنگ‌تر شدن است.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: با توجه به این جنایات و محکومیت جنایات علیه مسلمانان میانمار و سکوت معنادار مجامع بین‌المللی در برابر این جنایات، جمعه این هفته مردم مؤمن، انقلابی و خداجوی کرمانشاه، پس از اقامه نماز دشمن‌شکن جمعه در محکومیت این‌گونه جنایات و فجایع تظاهرات کرده و خشم انقلابی خود را علیه استکبار جهانی فریاد می‌زنند.


 در این اطلاعیه از مردم دعوت شده با حضور در این تظاهرات اعتراض‌آمیز، همبستگی خود را با مردم مسلمان میانمار و  خشم خود را از جنایات صورت گرفته نشان دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: