• پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-18314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری کرمانشاه:

تسهیلات مناسبی برای اشتغالزایی در استان وجود دارد

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري کرمانشاه گفت: خوشبختانه تسهيلات مناسبي از محل كمك هاي فني و اعتباري براي اشتغالزايي در استان وجود دارد دارد كه مي توان براي توليد و رونق اقتصادي آنها را به ده ها برابر افزايش داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، رضا رحيمي در جلسه بررسي تسهيلات و كمك هاي فني و اعتباري استان افزود: بايد از تسهيلات موجود براي كمك به اشتغالزايي و رونق اقتصادي در استان بهره بگيريم.

وي تاكيد كرد: همه موظف به ايجاد زيرساخت ها و رفع مشكلات مربوط به سرمايه گذاري هستيم و با تسهيلات موجود كه از محل كمك هاي فني و اعتباري به استان اختصاص يافته مي توان روند سرمايه گذاري در استان را با كمك بخش خصوصي به ده ها برابر افزايش داد.

رحيمي گفت: توجه به طرح هاي دانش بنيان بسيار مهم و قابل توجه است، زيرا با اين طرح ها مي توان هم به توليد و هم به اشتغال در استان كمك كرد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري کرمانشاه همچنين خواستار توجه به توزيع طرح هاي اشتغالزايي و سرمايه گذاري ها در تمامي شهرستان ها شد و گفت: براي اينكه مشكل بيكاري در استان حل شود بايد علاوه بر توجه به طرح هاي خرد و خانگي، به توزيع شهرستاني سرمايه گذاري ها نيز توجه لازم صورت گيرد.

وي در پايان تاكيد كرد: كمك به توليد و ايجاد اشتغال و رفع مشكلات مربوط به بيكاري از اولويت هاي مهم و اساسي در استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: