• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-6784-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

معاون امور بازرگانی صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه:

دستورالعملی برای فروش فوق‌العاده بازگشایی مدارس دریافت نکرده ایم

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: امسال هنوز دستورالعملی برای الزام فروش فوق‌العاده بازار بازگشایی مدارس دریافت نکرده ایم و خود واحدهای صنفی می‌توانند با اخذ مجوز از اتحادیه نسبت به فروش فوق‌العاده و حراج اقدام کنند.

علی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: طی چند سال اخیر که نمایشگاه پاییزه در آستانه بازگشایی مدارس برپا نمی‌شد، در سطح واحدهای صنفی فروش فوق‌العاده داشتیم تا هم اصناف بتوانند در این فصل فروش مناسبی داشته باشند و هم همه مردم به اجناس با قیمت مناسب دسترسی پیدا کنند.

وی ادامه داد: امسال تاکنون هیچ دستورالعملی مبنی بر الزام برپایی فروش فوق العاده در واحدهای صنفی نداشتیم و بعید است در مدت کوتاه باقی مانده تا بازگشایی مدارس دستورالعملی دریافت کنیم.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با بیان اینکه اصناف می‌توانند به صورت اختیاری حراج و یا فروش فوق العاده داشته باشند، یادآوری کرد: این کار حتما باید با اخذ مجوز از اتحادیه باشد.

اسماعیلی عنوان کرد: فروش فوق العاده محدود به اتحادیه خاصی مانند کیف و کفش، پوشاک و... نیست و همه واحدها می‌توانند نسبت به فروش فوق العاده اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی بازار رقابتی شده و اکثر واحدها برای فروش بیشتر سود خود را کاهش می‌دهند و در چنین شرایطی دیگر نیازی به اجبار برای فروش فوق‌العاده نیست.
 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: