• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-22914-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

آغاز بازگشت حجاج کرمانشاهی از 28 شهریور

جانشین مدیریت حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: بازگشت حجاج کرمانشاهی از سرزمین وحی از روز 28 شهریور ماه آغاز می شود.

 

اسلام محمودی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: در موسم حج امسال هزار نفر از استان کرمانشاه راهی این سفر معنوی شد و از آنجایی که سفر حجاج استان به سرزمین وحی در قالب مدینه القبل صورت گرفت، کار بازگشت آنها از روز 28 شهریور آغاز می شود.

 

وی ادامه داد: بازگشت حجاج استان کرمانشاه و حجاج استانهای کردستان و ایلام که از ایستگاه پروازی کرمانشاه انجام می گیرد در طول سه روز (28، 29 و 30 شهریور) انجام خواهد گرفت.

 

محمودی با بیان اینکه هنوز ایران ایر ساعت دقیق پروازهای بازگشت حجاج استان را به ما اعلام نکرده، گفت: کار بازگشت حجاج استان در قالب پنج پرواز انجام می گیرد.

 

جانشین مدیریت حج و زیارت استان کرمانشاه همچنین با اشاره به آغاز روند صدور ویزای اربعین گفت: بر اساس اطلاعیه وزارت کشور و سازمان حج و زیارتتنها معبر رسمی صدور ویزای اربعین، ثبت نام در سایت اینترنتی سماح است و زائرین نباید به افراد سودجو و دفاتری که به صورت غیرمجاز اقدام به این کار می کنند، مراجعه داشته باشند.

 

وی خاطرنشان کرد: افراد پس از انجام ثبت نام در سایت سماح، برای تحویل مدارک خود باید به یکی از دفاتر مجاز حج و زیارت در استان مراجعه و مبلغ مورد نیز که حدود 190 هزار تومان است را به صورت اینترنتی واریز کنند.

 

محمودی تاکید کرد: دفاتر حج و زیارت به هیچ وجه حق دریافت حتی یک ریال به صورت نقدی از زوار اربعین را ندارند.

 

این مقام مسئول گفت: در حال حاضر 17 دفتر مجاز حج و زیارت در استان کرمانشاه دایر است که 13 مورد آن در شهر کرمانشاه مستقر هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: