• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-23314-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

کارآفرینان کرمانشاهی تا 11 مهر برای شرکت در جشنواره امتنان فرصت دارند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: کارآفرینان استان تا یازدهم مهر فرصت دارند برای شرکت در جشنواره امتنان از کارآفرینان ثبت‌نام کنند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، داوود یاوری اظهار کرد: ثبت‌نام از کارآفرینان برای شرکت در دوازدهمین جشنواره امتنان از یازدهم شهریور آغاز شده و تا یازدهم مهر ادامه دارد.

وی ادامه داد: کارآفرینان برتر در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات پس از طی مراحل داوری انتخاب خواهند شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه تصریح کرد: برگزیدگان استانی در صورت داشتن شرایط و کسب امتیاز لازم به جشنواره ملی امتنان از کارآفرینان برتر راه می‌یابند.

یاوری هدف از برگزاری این جشنواره را اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی و نوآوری در کسب و کار، شناسایی کارآفرینان، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و... عنوان کرد.

وی افزود: واجدین شرایط می‌توانند در مهلت اعلام شده به آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم های مربوطه و ارسال مستندات اقدام کنند.

وی تاکید کرد: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیر خانه این جشنواره در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه مراجعه و یا با شماره تلفن  37293160  تماس بگیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: