• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-23714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دستگیری مامورنماهایی که از موادفروشان اخاذی می کردند

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان کرمانشاه از دستگیری سرکرده یک باند اخاذی خبر داد و گفت: اعضای این باند چهار نفره با جعل عنوان مأمور نیروی انتظامی و نماینده دادگستری، اقدام به اخاذی از خرده فروشان موادمخدر می کردند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ حسین براری اظهار کرد: اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر منجر به شناسایی باند چهار نفره اخاذی در شهر کرمانشاه شد و پس از چندین روز تعقیب و مراقبت در نهایت سرکرده و یکی از اعضای باند در مخفیگاهشان دستگیر و در بازجویی های پلیس به بزه انتسابی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان تحت عنوان مأمور پلیس مبارزه با موادمخدر و نماینده دادگستری به داخل باندهای توزیع موادمخدر نفوذ کرده و در ازای دریافت مبالغی وعده ادامه فعالیت و عدم برخورد با آنان را می دادند.

براری با اشاره به اینکه این پرونده تاکنون شش نفر شاکی داشته، گفت: از آنجا که بیشتر مال باختگان توزیع کنندگان موادمخدر هستند، به دلیل فرار از اعمال قانون به پلیس مراجعه نکرده و از شکایت منصرف شده اند.

وی خاطرنشان کرد: از متهمان این پرونده بیش از 640 میلیون ریال از مبالغ اخاذی کشف و یک دستگاه پژو پارس و دو دستگاه موتورسیکلت نیز در این ارتباط توقیف و روانه پارکینگ شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان افزود: احتمال می رود متهمان جرایم دیگری نیز در سطح استان مرتکب شده باشند، لذا تلاش برای دستگیری دیگر اعضای باند کماکان در دستور کار پلیس قرار دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: