• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-6984-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

انسداد 55 حلقه چاه غیرمجاز در کرمانشاه

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه از انسداد 55 حلقه چاه غیرمجاز استان از ابتدای امسال خبر داد و گفت: این در حالیست که امسال هیچ رقمی از اعتبارات طرح احیا و تعادل بخشی دشت‌ها تخصیص پیدا نکرده است.

محمودرضا شهلایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه اظهار کرد: امسال 10 میلیارد تومان برای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی دشت‌های استان به تصویب رسیده که تاکنون ریالی از آن را دریافت نکرده ایم.

وی ادامه داد: البته قول‌هایی برای تامین اعتبار از محل اسناد خزانه داده شده، اما هنوز محقق نشده است.

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه اعتبارات سال گذشته طرح احیا و تعادل بخشی دشت‌ها را نیز  10.3 میلیارد تومان اعلام کرد و یادآور شد: از اعتبارات سال گذشته نیز تنها 9 درصد تخصیص پیدا کرد.

به گفته این مسئول، علی رغم همه محدودیت‌های اعتباری که وجود دارد، از ابتدای امسال تاکنون 55 حلقه چاه غیرمجاز در استان مسدود و 27 دستگاه موتور تلمبه غیرمجاز نیز ضبط شده است.

شهلایی خاطرنشان کرد: سال گذشته هم با وجود کمبود اعتبارات، 515 حلقه چاه غیرمجاز را در استان مسدود کردیم.

وی افزود: در مجموع در استان حدود 6500 حلقه چاه غیرمجاز شناسایی شده که عمده آنها چاه کشاورزی هستند و مسدود کردن آنها در صورت تامین اعتبار در دستور کار قرار دارد.

 معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه تعداد کل چاه‌های مجاز استان را نیز حدود 10 هزار حلقه در بخش کشاورزی و دو هزار حلقه در بخش صنعت و شرب عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: