• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-2388-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

ظرفیت بوکس کرمانشاه کمتر از کشتی و والیبال نیست

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در دیدار با خیمنز سرمربی کوبایی تیم ملی بوکس ایران گفت: کرمانشاه از استانهای مستعد و با پتانسیل در رشته بوکس است و از گذشته همواره ورزشکاران این استان در تیم های ملی دارای جایگاه و صاحب عنوان بوده اند.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، ارسلان حسینی با اشاره به حضور خیمنز سرمربی تیم ملی بوکس در استان کرمانشاه جهت آموزش مربیان این استان افزود: استان کرمانشاه از جمله استانهایی است که امکانات خوبی در بوکس دارد و زمینه لازم برای رشد و توسعه در این بخش را دارد و ظرفیت بوکس کرمانشاه کمتر از کشتی و والیبال نیست.

 

حسینی به روند خوب بوکس استان نیز اشاره کرد و گفت: توسعه آموزش و انتقال علم روز و تکنیک های جدید به مربیان یکی از مهمترین ماموریت های همه رشته های ورزشی است و همه مربیان باید از فرصت هایی که به این منظور ایجاد می شود، نهایت استفاده را ببرند.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه پیاده کردن این آموزش ها در تمرینات تیم های استانی را یک ضرورت خواند و از مسئولین هیات بوکس خواست پس از اتمام این دوره نظارت جدی در این زمینه داشته باشد.

 

وی نقش مربیان در موفقیت ورزشکاران را بسیار مهم خواند و گفت: به روز بودن و آشنا بودن مربیان با فنون و تکنیک های روز دنیا می تواند موفقیت ورزشکاران را در پی داشته باشد.

 

در این دیدار ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اهدای یک جلد کتاب نفیس معرفی استان کرمانشاه و یک تخته گلیم هرسین از این سرمربی کوبایی قدردانی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: