• پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-25614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اولين پارك واقعيت مجازی كشور در كرمانشاه احداث می شود

اولين و بزرگترين پارك واقعيت مجازي کشور با 10 بخش تفريحي ورزشي مجزا با سرمايه گذاري بخش خصوصي در كرمانشاه كليد مي خورد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، شریف خسروی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کرمانشاه در نشستي كه با حضور جمعي از مديران استان، سرمايه گذار بخش خصوصي و مجري این طرح پارك واقعيت مجازي برگزار شد، گفت: به گفته مجري پروژه، اين طرح براي اولين بار در كشور در استان كرمانشاه اجرا مي شود، لذا هم از لحاظ جذب توريسم و گردشگري حائز اهميت بوده و هم زمينه اشتغال جوانان را فراهم خواهد كرد.

 خسروي تصريح كرد: شايسته است دستگاه هاي اجرايي در كمترين زمان ممكن و با رعايت مسايل قانوني، همكاري لازم را براي سرعت بخشيدن به اجراي اين موضوع به كار گيرند.

 هومن فرهاديان مجري طرح نیز اظهار کرد: این طرح در زميني به مساحت دو هكتار در 10بخش مجزا شامل شهر بازي عمومي، بخش بازيهاي تيمي، سرزمين عجايب، باغ وحش مجازي، سالن كنسرت هولوگرام، ليزرتگ، ليزرميز، سالن بولينگ، باغ رستوران سنتي، آكادمي واقعيت مجازي و ريو كاستر اجرا خواهد شد.

وی سرمايه لازم براي راه اندازي اين طرح را حدود چهل ميليارد تومان اعلام کرد كه مديران ميراث فرهنگي استان قول دادند تامين بخشي از اين سرمايه را از محل تسهيلات صندوق توسعه ملي پيگيري کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: