• یکشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-9784-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

تامین و توزیع مایحتاج مورد نیاز مردم در ایام محرم در کرمانشاه

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از اندیشیده شدن تمهیدات لازم برای تامین مایحتاج مردم استان در ایام محرم با قیمت مصوب دولتی خبر داد.

علی‌اصغر بهمنی‌پور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه اظهار کرد: هیچ کمبودی برای تامین برنج، شکر، گوشت مرغ و گوشت قرمز مورد نیاز نذورات مردم با قیمت مصوب دولتی وجود ندارد و این اقلام به هر میزان که مردم بخواهند در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

بهمنی‌پور با اشاره به سهمیه 244تنی برنج هندی استان  برای ایام محرم گفت: این برنج با قیمت هر کیلو چهار هزار تومان درب انبار و با قیمت مصرف کننده هر کیلوگرم 4300  تومان در اختیار مردم استان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به سهمیه 250 تنی شکر استان کرمانشاه برای محرم و صفر عنوان کرد: شکر درب انبار با قیمت هر کیلو 2520 تومان و با قیمت هر کیلو 2820 تومان به دست مصرف کننده می‌رسد.

مدیر تنظیم بازار و محصولات کشاورزی و نهاده‌های سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: گوشت مرغ منجمد نیز با قیمت هر کیلوگرم 5400 تومان درب سردخانه عرضه می‌شود. این گوشت در شهرستان کرمانشاه با قیمت هر کیلو 5700 تومان و در دیگر شهرستان‌ها نیز با قیمت هر کیلوگرم 5800 تومان به دست مصرف‌کنندگان خواهد رسید.

وی افزود: گوشت قرمز منجمد هم با قیمت 22 هزار تومان درب سردخانه عرضه و با قیمت هر کیلو 23 هزار تومان در شهر کرمانشاه به دست مشتری می‌رسد.

 وی ادامه داد: همچنین گوشت گرم گوسفندی وارداتی کشتار روز نیز با قیمت هر کیلو 33 هزار تومان به دست مصرف کننده می رسد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر هفته ای 20 تن گوشت گوساله بسته بندی وکیوم شده دو تکه و سه تکه ای  با قیمت های هر کیلو 27 هزار و 500 و 28 هزار و 500 تومان به دست مشتریان می رسد.

بهمنی‌پور با بیان اینکه توزیع مایحتاج مورد نیاز مردم در ایام محرم از 30 شهریور در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ استان آغاز شده، گفت: توزیع این مایحتاج تا پایان محرم در استان ادامه خواهد یافت.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: