• دوشنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 967-196-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه:

مهمترین دغدغه امروز کشور حل مشکل اشتغال است

فرماندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه مهمترین دغدغه امروز کشور موضوع اشتغال و حمایت از سرمایه‌گذاری نه در شعار بلکه در عمل است، اظهار کرد: امروز ایجاد شغل برای جوانان جهاد است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، فضل الله رنجبر در جلسه کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان کرمانشاه که امروز(سوم مهر) در فرمانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: در صددیم تا دفتر گروه اشتغال و سرمایه گذاری را در فرمانداری کرمانشاه برای مشاوره دادن به مراجعه کنندگان کارآفرینی و اشتغال ایجاد کنیم.

 وی در ادامه با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: سال های دفاع مقدس پشتوانه اقتدار نظام بود.

 فرماندار کرمانشاه اضافه کرد: اگر ایثارگری، مقاومت‌ها و صبوری‌ خانواده شهدا نبود، امروز رئیس جمهور در سازمان ملل نمی توانست مقتدرانه از نظام دفاع کرده و اسرائیل را به عنوان یک کشور ستمگر و زورگو معرفی کند.

رنجبر افزود: سخنان مستحکم، قاطعانه و مدبرانه رئیس جمهور باعث امیدواری دوستان و ناامیدی دشمنان نظام شده است.

وی با تاکید بر اینکه اگر اقتدار ایران اسلامی نبود، دشمنان این همه از دست ما عصبانی نبودند، تصریح کرد: تمام عصبانیت رئیس جمهوری آمریکا و صهیونیست‌ها از عظمت نام ایران اسلامی است.

رنجبر با اشاره به سخنان دروغ رییس جمهور آمریکا در سازمان ملل، یادآور شد: از چهره نامتعادل رئیس جمهور آمریکا انتظاری هم بیش از مطرح کردن این سخنان نمی رود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: