• سه شنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-684-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

"نارنگی" و "انار" پاییز وارد بازار کرمانشاه شد

رئیس اتحادیه میوه و سبزی فروشان کرمانشاه از ورود نوبرانه‌های پاییزی از جمله "نارنگی" و "انار" به بازار با قیمت کیلویی سه تا چهار هزار تومان خبر داد.

سید علی حسینی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: از بین نوبرانه‌های پاییزی اکنون نارنگی و انار وارد بازار شده که نارنگی با قیمت کیلویی چهار هزار تومان و انار هم با قیمت کیلویی سه هزار تومان به فروش می‌رسد.

وی با بیان اینکه این قیمت‌ها اولیه است و با ورود میوه بیشتر به بازار شکسته خواهد شد، افزود: از حدود 20 روز دیگر نارنگی و انار به مقدار زیاد به بازار می‌آید و قیمت‌ها تا حدود کیلویی دو هزار تومان هم خواهد رسید.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی فروشان کرمانشاه معتقد است، امسال هم مانند سال گذشته میوه‌های پاییزی به مقدار زیاد و با قیمت مناسب در بازار وجود دارد.

حسینی سیب درختی را از دیگر میوه‌های پاییزی دانست که اکنون با قیمت کیلویی دو هزار تا 2500 تومان به فراوانی عرضه می‌شود.

به گفته حسینی انگور هم امسال با قیمت مناسب در بازار وجود دارد و در حال حاضر انگور خوب کشمشی در بازار کیلویی حدود پنج هزار تومان به فروش می‌رسد، اما انگور عسکری با قیمت کیلویی هزار تومان هم در بازار هست.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی فروشان کرمانشاه افزود: کیوی هم ظرف یک تا دو روز آینده وارد بازار می‌شود، اما قیمت آن مشخص نیست.

حسینی در خصوص میوه‌های تابستانی که اکنون در بازار هست نیز گفت: هلو و شلیل با قیمت دو تا سه هزار تومان برای هر کیلو به فروش می‌رسد و مقدار آن نیز زیاد است.

وی اظهار کرد: میوه‌های تابستانی هم حداکثر تا 15 یا 20 روز دیگر در بازار خواهد بود.

به گفته رئیس اتحادیه میوه و سبزی‌فروشان کرمانشاه، در تابستان امسال میوه به وفور و با قیمت بسیار پایین در اختیار مردم بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: