• چهارشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-1684-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

سهم "گوشت" کرمانشاه را تهران بُرد!

مدیر عامل گروه اقتصادی تنظیم بازار الغدیر در استان کرمانشاه گفت: بخشی از سهمیه گوشت گوساله استان کرمانشاه برای ایام محرم امسال با فشار مسئولین استان تهران به آن استان اختصاص داده شد و مردم کرمانشاه از این سهمیه محروم شدند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدرضا احمدی در نشست خبری تنظیم بازار استان کرمانشاه که در محل سازمان بسیج رسانه کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به برنامه های گروه اقتصادی تنظیم بازار الغدیر در استان کرمانشاه برای تنظیم بازار کالاهای اساسی در ایام محرم اظهار کرد: این گروه اقتصادی روزانه 20 تن برنج هندی با قیمت هر کیلوگرم 4300 تومان به شهروندان عرضه می کند.

احمدی با اشاره به تهیه شش تن گوشت قرمز منجمد گوساله در استان عنوان کرد: این گوشت با قیمت هر کیلوگرم 22 هزار تومان عرضه می‌شود.

مدیرعامل گروه اقتصادی تنظیم بازار الغدیر در استان کرمانشاه اضافه کرد: بخشی از سهمیه گوشت منجمد گوساله استان کرمانشاه برای ایام محرم با فشار مسئولین استان تهران به آن استان اختصاص داده شد و مردم استان کرمانشاه از این سهمیه محروم شدند.

وی در ادامه با اشاره به در حال توزیع بودن 10 تن مرغ منجمد برای تعدیل بازار مرغ با قیمت مناسب، افزود: شکر با قیمت هر کیلو گرم 1920 تومان عرضه می‌شود و هیچ کمبودی هم برای عرضه با این قیمت یارانه ای نداریم.

به گفته احمدی گوشت گوساله در 46 نقطه در استان و گوشت گوسفندی در شش نقطه شهر کرمانشاه توزیع می‌شوند.

احمدی افزود: این کالاهای استراتژیک در سطح فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره ای با مرکزیت بازارچه تنظیم بازار الغدیر در میدان آزادی شهر کرمانشاه در اختیار مردم استان قرار می‌گیرد.

وی اظهار کرد: گروه اقتصادی تنظیم بازار الغدیر در استان کرمانشاه در راستای تنظیم بازار هفته ای 20 تن گوشت گرم کشتار روز که در بازار شهر کرمانشاه با قیمت هر کیلو گرم 46 تا 47 هزار تومان عرضه می‌شود را با قیمت هر کیلوگرم 27 هزار تومان عرضه می‌کند.

 احمدی افزود: همچنین هفته ای 20 تن از این گوشت در شهرستان‌های سرپل ذهاب، قصرشیرین، جوانرود، پاوه، کنگاور و هرسین توزیع می‌شود.

مدیر عامل گروه اقتصادی تنظیم بازار الغدیر در استان کرمانشاه با بیان اینکه این گروه اقتصادی هفته‌ای 10 تن گوشت گوسفند بره گوسفندی بدون دنبه با لاشه با وزن بین 12 تا 15 کیلوگرم وارد استان می‌کند، عنوان کرد: این گوشت با قیمت هر کیلوگرم 33 هزار تومان در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می گیرد.

احمدی اظهار کرد: گروه اقتصادی تنظیم بازار الغدیر در استان کرمانشاه از یک سال و نیم گذشته تاکنون در راستای تعدیل قیمت کالاهای استراتژیک استان فعالیت خود را آغاز کرده و می‌کوشد تا اقلام مورد نیاز مردم را با قیمت های متعادل‌تری عرضه کند.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: