• پنجشنبه ۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 967-687-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

اعضاي هيات رييسه كميته گردشگري و برند شهري كرمانشاه مشخص شدند

 اعضاي هيات رييسه كميته گردشگري و برند شهري كرمانشاه مشخص شدند.

به گزارش ايسنا منطقه كرمانشاه، بابك ترابي رييس كميسيون گردشگري اتاق بازرگاني استان كرمانشاه در نشست انتخاب اعضای  هیات رییسه کمیته گردشگری و برند شهری کرمانشاه، اظهاركرد: براي توسعه بخش گردشگري استان نيازمند آنيم كه وجهه اقتصادي بودنش را فعال تر كنيم.

وي ادامه داد: هر فعاليتي كه بخواهد به اوج برسد و در واقع در سطح جامعه اثربخش باشد بايد وجهه اقتصادي به آن داده شود، بنابراين تا زماني كه نتوانيم وجهه اقتصادي بودن گردشگري را تقويت كنيم عملا نمي توانيم مدعي توسعه بخشيدن به آن شويم.

رييس كميسيون گردشگري اتاق بازرگاني استان كرمانشاه گفت: متاسفانه در استان كرمانشاه هنوز به باور اقتصادي بودن گردشگري نرسيده ايم.

ترابي تصريح كرد: كار اين كميته، تمركز كردن بر روي بحث برند شهري است، چراكه با رسيدن به برند اصلي شهر كرمانشاه و در ادامه جا انداختن اين برند در سطح استان، كشور و حتي جهان مي توانيم به اقتصاد گردشگري و در نهايت اقتصاد همه جانبه استان كرمانشاه كمك ويژه اي كنيم.

در این نشست عليرضا مرادي بيستوني به عنوان رييس، حجت سليمي به عنوان نايب رييس و هادي نوروزي به عنوان دبير كميته گردشگري و برند شهري كرمانشاه انتخاب شدند.

در ادامه اين جلسه هر كدام از اعضاي كميته مذكور ديدگاه ها و نكته نظرات خود را در خصوص برند شهري كرمانشاه عنوان كرده و در پايان مقرر شد كه جلسات اين كميته با حضور مشاور سرمايه گذاري شهرداري و رييس سازمان فرهنگي هنري شهرداري كرمانشاه به صورت منظم و كاربردي برگزار شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: