• چهارشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-3684-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

کاهش 39 درصدی ارزش معاملات بورس کرمانشاه در 6 ماهه امسال

مدیر بورس منطقه‌ای استان کرمانشاه گفت: نیمه اول امسال 2219 میلیارد ریال سهم و حق تقدم در بورس منطقه‌ای کرمانشاه معامله شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 39 درصد کاهش یافته است.

زهرا دفتری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: در شش ماهه امسال 980 میلیون سهم و حق تقدم در بورس منطقه‌ای کرمانشاه معادله شده که ارزش آنها 2219 میلیارد ریال بوده است.

وی ادامه داد: از 980 میلیون سهم و حق تقدم معادله شده 46 درصد مربوط به خرید و 54 درصد مربوط به فروش بوده است.

مدیر بورس منطقه‌ای استان کرمانشاه با مقایسه میزان و ارزش معاملات شش ماهه بورس منطقه‌ای کرمانشاه نسبت به مدت مشابه سال گذشته، خاطرنشان کرد: در این مدت ارزش معاملات 39 درصد و حجم معاملات نیز 42 درصد کاهش داشته است.

دفتری همچنین از ایجاد 1067 کد معاملاتی جدید در بورس منطقه‌ای کرمانشاه طی شش ماهه امسال خبر داد و افزود: در بخش ایجاد کدهای معاملاتی نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش شش درصدی داشته ایم.

وی اظهار کرد: هم اکنون 23 شرکت کارگزاری در بورس کرمانشاه فعال هستند.

مدیر بورس منطقه‌ای استان کرمانشاه آموزش را یکی از مهمترین برنامه‌های بورس منطقه‌ای کرمانشاه دانست و اظهار کرد: در شش ماهه امسال برای 155 نفر کلاس آموزشی، برای 145 نفر کارگاه آموزشی و برای 151 نفر بازدید از تالار بورس منطقه‌ای کرمانشاه داشتیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: