• چهارشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 967-396-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار هرسین:

30 كيلومتر از راه های روستايي این شهرستان بهسازي و آسفالت خواهد شد

فرماندار شهرستان هرسین گفت: 30 كيلومتر از راه هاي روستايي این شهرستان با اعتبار 49 ميليارد ريال بهسازي و آسفالت خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، امیر شاه آبادی در كميته برنامه ريزي شهرستان هرسين با تأكيد بر تقويت و مناسب سازي راه ها و خطوط ارتباطي مناطق روستايي، از ايجاد راه در اين مناطق بعنوان يكي از مهمترين خدمات زيربنايي ياد كرد.

فرماندار هرسين تصريح كرد : ميزان اعتبارات حوزه راه روستايي شهرستان در سالجاري نسبت به سال گذشته افزايش چشمگيري داشته است.

 شاه آبادي گفت: بر اساس راهبردها و اولويت هاي دولت تدبير و اميد در توسعه و توجه ويژه به مناطق روستايي، سال گذشته بيش از 25 كيلومتر از راه هاي روستايي شهرستان هرسين با اعتبار 75 ميليارد ريال احداث و بهسازي شد.

شاه آبادي با اشاره به پروژه هاي در دست اقدام در حوزه راه روستايي شهرستان هرسین، اظهار کرد: احداث راه روستايي ميرمينگه به قلعه گنجوان به طول هفت كيلومتر و با اعتبار 20 ميليارد ريال رد دست احداث است كه تاكنون بيش از 50 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است.

وي گفت: همچنین با احداث یازده كيلومتر راه روستايي بابازيد به كماسي فاصله دسترسي روستاهاي بخش مركزي به شهر هرسين 25 كيلومتر كاهش خواهد يافت و اين امر موجب دسترسي آسان ساكنان اين بخش به مركز شهر هرسين و تسهيل در ارائه خدمات هرچه بهتر به آنان خواهد شد .

در اين جلسه مبلغ 49 ميليارد ريال از محل اعتبارات توسعه متوازن منطقه اي جهت بهسازي و آسفالت 30 كيلومتر راه روستايي در بخش هاي مركزي و بيستون توزيع شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: