• شنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-4684-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

رئیس اتاق بازرگانی استان خبر داد:

اعضای کمیسیون صنعت و معدن مجلس به کرمانشاه می‌آیند

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از حضور اعضای کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی در استان خبر داد.

کیوان کاشفی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: اعضای کمیسیون صنعت و معدن مجلس، فردا (یکشنبه، 16 مهر) به کرمانشاه سفر می‌کنند و به مدت دو روز در کرمانشاه برنامه کاری خواهند داشت.

وی با بیان اینکه رئیس، هیات رئیسه و اعضای کمیسیون صنعت و معدن مجلس در این سفر حضور خواهند داشت، هدف از این سفر را بررسی مسائل و مشکلات استان کرمانشاه اعلام کرد.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه برپایی نشست‌های تخصصی با بخش خصوصی و فعالین اقتصادی، برگزاری نشست تخصصی در حوزه خدمات و بازرگانی، حضور در جلسه عمومی شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در محل اتاق بازرگانی و ... را از جمله برنامه‌های این هیات اعلام کرد.

به گفته کاشفی، اعضای کمیسیون صنعت و معدن مجلس بازدیدی هم از کارخانه خودروسازی صحنه، شهرک صنعتی آب باریک صحنه و بازدید از شهرستان سنقر و کلیایی و برگزاری نشست در این شهرستان را خواهند داشت.

وی همچنین با اشاره به حضور کمسیون اقتصادی مجلس در استان در ماه‌های گذشته، خاطرنشان کرد: امیدواریم با این برنامه‌ها مشکلات استان کرمانشاه خصوصا معضل بیکاری به مسئولین بالا دست منتقل شود و بتوان تصمیمات خوبی برای حمایت از استان و کمک به رفع مشکلات کرمانشاه گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: