• یکشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 967-987-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

18 مهر، آخرین فرصت ناشران برای ثبت نام در نمایشگاه کتاب کرمانشاه

مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان کرمانشاه گفت:  ثبت نام از ناشران برای حضور در نمایشگاه  سراسری کتاب کرمانشاه از 12 مهر ماه شروع  شده و تا 18 مهر ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، حجت الاسلام رحیم جعفری اظهار کرد: ثبت نام از ناشران کشوری و استانی برای حضور در سیزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استانی از روز 12 مهر شروع شده و متقاضیان تا 18 مهر فرصت دارند با مراجعه به سایت موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران به آدرس  http://icfi.ir ثبت نام کنند.

جعفری افزود: نمایشگاه کتاب کرمانشاه از  20 تا 25 آبان به مدت شش روز برگزار می شود و تدابیر لازم برای برگزاری باشکوه این رویداد مهم فرهنگی اندیشیده شده است.

وی گفت: برگزاری نمایشگاه نیاز استان است و کرمانشاه در زمینه برگزاری نمایشگاه و استقبال مخاطبان در جایگاه ویژه ای قرار دارد و به همین خاطر همیشه مورد توجه ناشران کشوری است.

وی افزود: ثبت نام در سامانه به منزله تایید نیست و موسسه نمایشگاه ها پس از ارزیابی لیست لیست ناشران شرکت کننده را در اختیار این اداره کل قرار خواهد داد.

جعفری با اشاره به اینکه 18 مهر ماه آخرین فرصت ثبت نام برای ناشران است، گفت: این فرصت  تمدید نمی شود و لذا ناشران باید در فرصا باقی مانده برای حضور در نمایشگاه کتاب کرمانشاه اقدام کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: