• دوشنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-13914-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه:

به سرمایه‌گذاران "نه" نگوییم

فرماندار کرمانشاه از مدیران حوزه شهرستان کرمانشاه خواست تا به سرمایه‌گذاران "نه" نگویند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، فضل‌الله رنجبر در جلسه شورای اشتغال شهرستان کرمانشاه  با بیان اینکه سرمایه‌گذاری و تولید مهمترین راهکار حل معضل اشتغال است، اظهار کرد: حمایت از سرمایه‌گذاران باید در اولویت کارها قرار بگیرد.

 رنجبر از عدم روانسازی کار سرمایه گذاران به عنوان یکی از مشکلات پیش روی سرمایه گذاری در حوزه شهرستان کرمانشاه یاد و اضافه کرد: باید دست متقاضیان سرمایه‌گذاری را گرفته و آنها را مرحله به مرحله تا به سرانجام رسیدن سرمایه‌گذاری آنها پیش ببریم.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت جهشی کار کردن برای حل مشکل اشتغال، از همه ادارات حوزه شهرستان کرمانشاه خواست تا به موضوع سرمایه‌گذاری حساس شوند.

رنجبر از مدیران حوزه شهرستان کرمانشاه خواست تا از سخت گیری کردن در مورد سرمایه‌گذاری صرف نظر کرده و برای رسیدگی به کارهای این حوزه امروز و فردا نکنند.

وی حل معضل اشتغال را در گروی برنامه‌محوری عنوان کرد و افزود: باید مدیران حوزه شهرستان کرمانشاه فعال تر کار کنند، زیرا 55 درصد جمعیت استان در حوزه شهرستان کرمانشاه زندگی می‌کنند.

رنجبر با اشاره به اینکه باید موانع اصلی سرمایه گذاری در حوزه شهرستان کرمانشاه شناسایی و رفع شوند، اضافه کرد: دولت تدبیر و امید مصمم به ایجاد نواحی اشتغال، تولید و سرمایه‌گذاری در دهستان ها و بخش ها برای حل معضل اشتغال است.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه امروز ایجاد شغل و حمایت از سرمایه گذاری مسئله اصلی کشور، استان و شهرستان کرمانشاه است، اظهار کرد: در ملاقات های مردمی بیشترین مشکلات و درخواست‌های مردم حول اشتغال و معیشت است که البته موضوع معیشت و درخواست کمک ها و تسهیلات نیز به مشکل اشتغال برمی‌گردد.

در این جلسه صندوق کار آفرینی امید و جهاد کشاورزی به ارائه گزارش در مورد اقدامات انجام شده در شش ماهه ابتدایی سال در حوزه اشتغال پرداختند و قرار شد در جلسه بعدی نیز اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان به ارائه گزارش بپردازد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: