• سه شنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-15114-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه:

کرمانشاه امنیت مطلوبی دارد/ عملکرد انتظامی استان قابل تقدیر است

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه نیروی انتظامی برای کشور رحمت است.گفت: نیروی انتظامی با کمترین امکانات و تعدد در حوزه وظایف و مأموریت‌ها، عملکرد قابل قبولی داشته است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، هوشنگ بازوند در دیدار با فرمانده انتظامی استان ضمن تبریک هفته ناجا، با بیان اینکه نیروی انتظامی برای کشور رحمت است، گفت: پشت صحنه زندگی هر فردی، اقدامات و فعالیت‌های نیروی انتظامی قرار دارد، با این وجود مردم کمتر در جریان فعالیت‌های گسترده این نهاد هستند.

استاندار کرمانشاه افزود: نیروی انتظامی با کمترین امکانات و تعدد در حوزه وظایف و مأموریت‌ها، عملکرد قابل قبولی داشته و این موضوع جای تقدیر دارد.

بازوند خاطرنشان کرد: استان کرمانشاه از امنیت مطلوبی برخوردار است و احساس امنیت در این استان از منظر افرادی که خارج از کرمانشاه زندگی می‌کنند، مطلوب ارزیابی شده است.

وی بر تقویت فرهنگ کار و سرمایه‌گذاری تأکید کرد و گفت: در تمام دنیا برای آبادانی و توسعه، عنصر کار را مدنظر قرار می‌دهند، لذا برای خروج از آسیب‌ها و معضلات موجود باید فضای مثبت استان برای کار را نشان دهیم.

استاندار کرمانشاه در پایان با یادآوری این مطلب که تعدد وظایف برعهده نیروی انتظامی بسیار زیاد است، تصریح کرد: خانواده کارکنان نیروی انتظامی نیز نسبت به سایر دستگاه‌ها، شرایط سخت تری دارند و برای آنها آرزوی سعادت و سلامتی داریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: