• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-15514-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

مشاور عالی فرمانده کل قوا؛

نیروی انتظامی نباید دچار "روزمرگی" شود

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در نیروهای مسلح ایجاد امنیت پایدار را از وظایف نیروی انتظامی عنوان و تاکید کرد: نیروی انتظامی باید خود را به روز کرده و نباید دچار روزمرگی شود.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی در دیدار امروز(19 مهر) با کارکنان انتظامی استان کرمانشاه، نیروی انتظامی را نیرویی سربلند، سرافراز، مقتدر، مومن، هوشمند، کارآمد، مردم دار و مردم یار دانست.

 وی به فعالیت دشوار انتظامی استان کرمانشاه اشاره کرد وافزود: فرماندهی ماموریت‌های انتظامی و مرزبانی با توجه به گستردگی جغرافیایی استان، وجود 370 کیلومتر مرز مشترک با کشوری ناامن و همچنین وجود تنوع طوایف و قومیت‌ها بسیار دشوار است.

صفوی افزود: مدیریت امنیتی سرزمینی و ایجاد امنیت پایدار از ماموریت های اصلی شماست، لذا باید وظایف قانونی خود را به خوبی بشناسید.

 وی تصریح کرد: نیروی انتظامی استان باید با اشراف اطلاعاتی نسبت به تهدیدات استان، آینده نگری را تقویت کرده و به تکنولوژی های روز مجهز شود.

 صفوی با بیان اینکه حوادث در ایران از نوع "غیرمترقبه" است، گفت: بنابراین آمادگی عملیاتی در نیروهای مسلح پس از اشراف اطلاعاتی بسیار حائز اهمیت است.

وی با تاکید بر اینکه نیروهای انتظامی برای ضربه به دشمن نیازمند شجاعت و دقت هستند، اظهار کرد: پیشگیری به موقع و قبل از وقوع و شناسایی آسیب‌های اجتماعی منجر به ناامنی از دیگر شاخص‌های مهم در انجام موفقیت  آمیز ماموریت‌های پلیسی است.

 صفوی خاطرنشان کرد: خوشبختانه پلیس کشور ما در کمترین زمان ممکن قادر به کشف جرم است و این نشانگر قدرتمند بودن این نیرو است.

 وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی نباید دچار روزمرگی شود، گفت: این نیرو باید همواره به دنبال دستیابی به فناوری های نوین و ارتقای سطح آموزش باشد.

صفوی افزود: همچنین نیروی انتظامی نسبت به مجرمان و متخلفان باید با صلابت و قدرت اقدام کرده و ارتباط مستقیم با بدنه جامعه را حفظ کند.

سردار منوچهر امان اللهی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار اظهار کر:  نیروی انتظامی کرمانشاه باوجود ماموریت‌های متعدد و با توجه به آسیب‌ها، تهدیدات و موقعیت استان خوشبختانه از توان و قابلیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: بر اساس شاخص‌های تعیین شده، اقدامات بسیار خوبی برای حفظ نظم و امنیت انجام شده است.

 امان اللهی تاکید کرد: کارکنان انتظامی با تعهد و دلسوزی در راستای پاسداری از ارزش‌های انقلاب و تحقق منویات مقام معظم رهبری تلاش خواهند کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: