• یکشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-285-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

سخنگوی ستاد اربعین کشور:

رایزنی‌های خوبی برای بازگشایی مرز "خسروی" انجام شده است

سخنگوی ستاد اربعین کشور با اشاره به رایزنی‌های خوبی که برای بازگشایی مرز خسروی انجام شده، گفت: نتیجه رایزنی‌ها تا فردا(دوشنبه) مشخص می‌شود و هر آن ممکن است این مرز باز شود.

شهریار حیدری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده برای بازگشایی مرز خسروی، اظهار کرد: رایزنی‌های بسیار خوبی  انجام شده که امیدواریم به زودی نتیجه بدهد.

وی نسبت به بازگشایی مرز خسروی ابراز امیدواری کرد و افزود: هرآن ممکن است مرز خسروی باز شود، اما نتیجه رایزنی‌ها تا فردا مشخص خواهد شد.

سخنگوی ستاد اربعین کشور با بیان اینکه مرز خسروی فعلا برای تردد بسته است، از زوار خواست فعلا به خسروی مراجعه نکنند و از طریق مرز مهران تردد داشته باشند.

حیدری عنوان کرد: اکنون تردد از سه مرز مهران، شلمچه و چزابه صورت می‌گیرد و روزانه حدود 60 هزار نفر از این سه مرز تردد دارند.

وی تعداد افرادی که فقط در 24 ساعته گذشته از این سه مرز برای زیارت اربعین رفتند را حدود 72 هزار نفر اعلام کرد.

سخنگوی ستاد اربعین کشور تعداد روادیدی که تا کنون در کشور صادر و تحویل شده را نیز یک میلیون و 500 هزار مورد دانست و خاطرنشان کرد: پیش بینی می‌شود امسال بالغ بر دو میلیون و 500 هزار نفر از طریق مرزهای کشور ما به زیارت اربعین بروند.

حیدری اظهار کرد: تعداد افرادی که از مرز خسروی به عتبات عالیت می‌روند نیز حدود 500 هزار نفر پیش بینی شده است.

وی از زائرین خواست حتما هنگام مراجعه به مرز مدارک لازم شامل گذرنامه و ویزا را همراه داشته باشند و افزود: بدون این مدارک امکان خروج از کشور را ندارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: