• یکشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-6314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

مادامی که توان دفاعی خود را حفظ کنیم، دشمن جرات تعارض به کشور ما را ندارد

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تا زمانی که اقتدار و توان دفاعی خود را حفظ کنیم، دشمنان اجازه و جرات تعارض به ما را به خود نمی دهند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، امیر دریاردار حبیب الله سیاری در مراسم تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و پیشکسوتان نیروی دریایی ارتش در غرب کشور که امروز(هفتم آبان) در کرمانشاه برگزار شد، امنیت امروز کشور را بی نظیر و آن را مرهون خون شهدا دانست.

وی با بیان اینکه خیلی از کشورها آرزوی داشتن امنیتی پایدار همچون امنیت موجود در کشور ما را دارند، گفت: نگاهی به زندگی مردم کشورهای همسایه ما که نظام سلطه امنیت آنها را از بین برده به خوبی آشکار می کند که امنیت چه میزان اهمیت دارد.

سیاری امنیت را لازمه رشد و پیشرفت هر کشوری دانست و گفت: امنیت موجود در کشور به راحتی بدست نیامده و مرهون خون شهدا و تلاش شبانه روزی همرزمان آنها در نیروهای مسلح و دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی است.

وی با بیان اینکه شهدا و جانبازان و ایثارگران با مایه گذاشتن از جان خود مقابل دشمنان ایستادند و از تمامیت ارضی کشور دفاع کردند، گفت: امروز نیز نیروهای مسلح ما برای حفظ امنیت و اقتدار کشور راه شهدا را ادامه می دهند.

سیاری با بیان اینکه نظام سلطه بدنبال این است که توان دفاعی و امنیتی ما را ضعیف کند، اظهار کرد: آنها هر روز یک موضوع را مطرح می کنند. یک روز بحث هسته ای را پیش می کشند و روز دیگر موضوع موشکی را مطرح می کنند و هدفشان این است که ما را ضعیف و توان دفاعی و امنیتی ما را تنزل دهند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه ارتقاء توان بازدارندگی دشمنان را از تجاوز به کشورمان منصرف می کند، گفت: مطمئنا اگر این توان بازدارندگی را نداشته باشیم دشمن به کشور ما تجاوز خواهد کرد، همانگونه که در ابتدای پیروزی انقلاب آنان به خیال خود فکر می کردند نظام ما ضعیف شده و به کشور ما حمله کردند.

سیاری با بیان اینکه اقتدار ایران در منطقه خاری در چشم دشمنان است، گفت: تا زمانی که این اقتدار و توان دفاعی را حفظ کنیم هیچ کشوری به خود اجازه تعرض به ما را نمی دهد، اما اگر احساس کنند در موضع ضعف هستیم حتما به ما تعرض خواهند کرد.

این فرمانده ارشد ارتش ادامه داد: راه حفظ اقتدار کشور نیز این است که راه شهدا را ادامه دهیم، در خط ولایت حرکت کنیم و بصیرت داشته و تحت تاثیر تبلیغات دروغین دشمن در فضای مجازی قرار نگیریم .

امیر فرهاد آریانفر فرمانده قرارگاه عملیاتی منطقه غرب ارتش نیز در این مراسم از رشادت شهدا و ایثارگران در سالهای دفاع مقدس تقدیر کرد.

در این مراسم از جمعی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و پیشکسوتان نیروی دریایی ارتش تقدیر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: