• یکشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-33014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دادستان کرمانشاه:

تراکم جمعیت در مناطق "زلزله زده" اوضاع را از کنترل خارج می‌کند

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه با بیان اینکه تراکم جمعیت در مناطق زلزله زده اخلال ایجاد می‌کند، از مردم خواست با خودروی شخصی به این مناطق نیایند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدحسین صادقی، امروز (28 آبان) در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اهتمام جدی دستگاه قضایی و انتظامی حفظ امنیت و اموال مردم در منطقه است، گفت: هم اکنون ورود و خروج به شهر سرپل ذهاب کنترل می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه با قدردانی از محبت مردم سراسر کشور، گفت: همه مردم از اقصی نقاط مختلف کشور آمدند و غیرت ایرانی را به نمایش گذاشتند.

صادقی خاطرنشان کرد: در این میان معدود افراد فرصت طلبی هم هستند که با هماهنگی تمام دستگاه های قضایی، اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی اجازه سوءاستفاده به این افراد را نمی دهیم.

وی در خصوص افراد و گروه های مختلفی که شماره حساب برای دریافت کمک اعلام می کنند، گفت: اینکه هر فردی یک شماره حساب اعلام کند کنترل شرایط را سخت می کند و تقاضا داریم افراد اجازه دهند تنها دستگاه های متولی کار و امدادرسانی شماره حساب برای جمع آوری کمک ها اعلام کنند.

صادقی به سیر کمک ها به استان اشاره کرد و افزود: اینکه هر فردی با خودروی شخصی به منطقه بیاید تراکم جاده ها را رقم می‌زند و این شرایط مدیریت اوضاع را از دست مدیران میدانی خارج می کند و اقلام نیز ناعادلانه و بدون برنامه ریزی توزیع می شود.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه افزود: تراکم خودرو در محورها و تراکم جمعیت در شهر اوضاع را از کنترل ما خارج می کند و موجب اخلال می شود.

صادقی تصریح کرد:  از مردم تقاضا داریم اقلام کمکی خود را جهت توزیع به دستگاه های امدادرسان تحویل دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: