• یکشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-3114-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه عنوان کرد:

نیاز به ۱۰ هزار کانکس برای مناطق زلزله‌زده روستایی

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: سپاه پاسداران تا آخرین خانواده روستایی زلزله زده که نیاز به اسکان داشته باشد را در زمان کوتاهی اسکان موقت خواهد داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی  در حاشیه بازدید از روند خدمت رسانی به روستاهای زلزله زده کرمانشاه اظهارکرد: سپاه پاسداران همه خانواده‌های روستایی که در این زلزله خانه خود را از دست داده‌اند، اسکان موقت خواهد داد.

ریحانی گفت: پیش‌بینی اولیه ما نیاز به ۱۰ هزار کانکس اقامتی و بهداشتی برای مناطق زلزله زده روستایی است که روند نصب و تحویل آن به مردم به سرعت در حال انجام است، اگرچه برای نیاز بیش از این نیز آمادگی وجود دارد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: نیروهای فنی برای سرعت انتقال کانکس ها به منطقه این محموله ها را به صورت قطعات بسته بندی شده به محل‌های مورد نظر گسیل می دهند و در محل کار نصب و ساخت نهایی کانکس ها با سرعت قابل توجهی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: کار اسکان اضطراری و تامین سوخت و لوازم گرمایشی زلزله زدگان و همچنین کمکهای درمانی و امدادی و دارویی در مناطق روستایی در همان روزهای اول به پایان رسید و ظرف مدت کوتاهی کار اسکان موقت نیز انجام خواهد شد.

ریحانی گفت: بجز سپاه استان کرمانشاه، ۳۱ سپاه استانی دیگر به کمک بسیج سازندگی استانها و همچنین اقشار تخصصی بسیج از جمله بسیج جامعه پزشکی، بسیج صنعت، بسیج مهندسین و... کار ساخت خانه های تخریب شده را پیش خواهند برد.

وی اظهار کرد: بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم الانبیا(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تفاهم نامه هایی جداگانه بسیاری از تعهدات سایر نهادها برای بازسازی منازل زلزله زدگتن را به سر انجام خواهند رساند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: