• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-11014-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه:

توسعه سمن‌های اجتماعی را در برنامه داریم

فرماندار کرمانشاه گفت: توسعه سازمان‌های مردم نهاد(سمن) در حوزه اجتماعی را در برنامه داریم.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، فضل الله رنجبر در نشست صمیمی با جوانان، نخبگان و فعالان فرهنگی شهرستان کرمانشاه با تاکید بر اینکه نقش دولتها در توسعه یافتگی کشورهای توسعه یافته زیاد نیست، اظهار کرد: با نگاهی به کشورهای توسعه‌یافته نقش برجسته بخش خصوصی و سازمانهای مردم نهاد در پیشرفت این کشورها مشهود است.

رنجبر با تاکید بر اینکه برای انجام بهتر امور باید خیلی از کارها را به مردم و سازمان‌های مردم نهاد بسپاریم، اضافه کرد: اگر نقش سازمان‌های مردم نهاد را پررنگ ببینیم، در عین حال که کیفیت و سرعت کارها بالاخواهد رفت، شاهد رشد حجمی کارها نیز خواهیم بود.

 فرماندار کرمانشاه توسعه سازمان‌های مردم نهاد را در عرصه‌های اجتماعی یکی از سیاست های دولت تدبیر و امید برشمرد و تاکید کرد: دولت با منابع درآمدی و زیرساختی محدود خود نمی‌تواند همه مشکلات را حل کرده و باید سازمان‌های مردم نهاد به کمک بیایند.

رنجبر اضافه کرد: تاجایی که بتوانیم از سازمان‌های مردم نهاد حمایت می‌کنیم.

وی همچنین با اشاره به توسعه و آبادانی شهرستان کرمانشاه در حوزه‌های منابع طبیعی و محیط زیستی، گفت: این مهم در سایه تلاش‌های سازمان‌های مردم نهاد بدست آمده است.

 رنجبر در ادامه با اشاره به فعالیت سازمان‌های مردم نهاد در زمان وقوع زلزله استان کرمانشاه عنوان کرد: فعالیت سمن‌ها در زلزله نشان داد که این بخش از توان زیادی برخوردار است و توسعه سازمان‌های مردم نهاد می‌تواند نقش مهمی را در حل مشکلات داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: