• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-985-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

آیت‌الله ممدوحی:

دانشجویان باید دشمن‌شناس باشند

نماینده پیشین مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: دانشجوها می‌توانند مملکت را در مسیر رشد و تعالی قرار دهند.
 
آیت‌الله حسن ممدوحی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با تبریک 16 آذر روز دانشجو به تمامی دانشجویان و با اشاره به رسالت دانشجویان برای حل مسائل و مشکلات جامعه، اظهار کرد: دانشجویان قشر فرهیخته جامعه هستند و توانایی فوق العاده‌ای برای حل مشکلات دارند.

آیت‌الله ممدوحی در پاسخ به این پرسش که چگونه می توان میزان مشارکت دانشجویان را در برنامه‌های کشور بیشتر کرد، گفت: دانشجوها باید در کنار درس خواندن فعالیتهای سیاسی به نفع مملکت هم داشته باشند تا بتوانند مملکت را رشد بدهند.

نماینده پیشین مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: دانشجویان باید با آگاهی‌های فوق العاده خود راه را به مسئولین نشان دهند و آنها را در انجام بهتر امور یاری دهند.

وی یادآور شد: دانشجویان باید در  جاهایی که مسئولین ناتوان هستند به کمک آنها آمده و با راهکار دادن آنها را در خط صحیح نگهدارند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه دانشجویان باید دشمنان را بهتر از دیگر اقشار جامعه بشناسند، عنوان کرد: دانشجویان باید دشمن شناسی را بلد بوده و توانایی‌های دشمن شناسانه خود را به جامعه منتقل کنند تا از این طریق جلوی نفوذ دشمن را بگیرند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: