• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-1085-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

همزمان با سراسر کشور؛

فردا کرمانشاهیان فریاد استکبارستیزی سر می‌دهند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: فردا(جمعه، 17 آذر)  کرمانشاهیان در محکومیت اقدامات اخیر ترامپ مبنی بر انتخاب شهر قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل، فریاد استکبارستیزی سر می‌دهند.

عباس سروری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به اقدام اخیر ترامپ مبنی بر انتخاب شهر قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل، مردم مومن و انقلابی استان کرمانشاه، فردا(جمعه) همزمان با دیگر هوطنانمان انزجار و تنفر و اعتراض شدید خود را از این اقدام فریاد خواهند زد.

سروری از عموم مردم انقلابی استان کرمانشاه برای حضور پرشور در این راهپیمایی دعوت کرد و از آنها خواست تا با حضور وحدت بخش و دشمن شکن خود در محکومیت این اقدام نابخردانه تظاهرات کرده و همبستگی خود را با مردم مظلوم فلسطین اعلام و خشم و انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی به نمایش بگذارند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد: این راهپیمایی بتواند اعتراض مردم دنیا را نسبت به این حرکت زشت رئیس جمهور آمریکا برانگیزاند.

وی با بیان اینکه راهپیمایی فردا در تمامی شهرستان های استان برگزار خواهدشد، افزود: این راهپیمایی احتمالا در حدود 35 نقطه استان برگزار شد.

سروری افزود: این راهپیمایی در شهر کرمانشاه بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه از درب مسجد جامع تا میدان آزادی برگزار خواهد شد.

قرائت بیانیه و سردادن شعار ضداستکباری از برنامه‌های این راهپیمایی است که سروری از آنها یاد کرد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: