• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-2014-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

احتمال آبگرفتگی معابر در برخی نقاط کرمانشاه

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه در خصوص احتمال آبگرفتگی معابر در برخی نقاط استان هشدار داد.

سعید قاسمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به موج ناپایداری که از امروز (4 دی) وارد جو استان شده، اظهار کرد: این موج بارندگی به صورت برف و باران را برای نقاط مختلف استان در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بارندگی در نواحی شمال و شمال غربی استان نمود بیشتری دارد، یادآوری کرد: در این مناطق احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه در خصوص بارش برف این سامانه ناپایدار نیز عنوان کرد: احتمال بارش برف در ارتفاعات و گردنه‌ها وجود دارد و ممکن است بارش در روز سه‌شنبه(5 دی) به صورت رگبار برف باشد.

قاسمی از کاهش محسوس دمای ناشی از این موج هم یاد کرد و افزود: دمای هوای شهر کرمانشاه امروز در گرمترین ساعت به 13 درجه  و فردا در گرمترین ساعت به 10 درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: دمای هوای ثلاث باباجانی نیز امروز در گرمترین ساعت به 13 درجه و فردا نیز به یازده درجه سانتی گراد می‌رسد، به علاوه دمای هوای سرپل ذهاب نیز امروز در گرمترین ساعت به 20 و فردا به 18 درجه سانتی گراد خواهد رسید.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: با گذر این موج ممکن است در سردترین ساعات روز چهارشنبه (6 دی) دمای برخی از شهرهای استان از جمله کرمانشاه زیر صفر برود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: