• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-186-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

در 9 ماهه امسال انجام شد:

ارائه 5.7 میلیون نفر ساعت آموزش‌های مهارتی در مراکز فنی و حرفه‌ای کرمانشاه

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه از ارائه 5.7 میلیون نفر ساعتی آموزش‌های مهارتی در دو بخش دولتی و خصوصی در 9 ماهه امسال به متقاضیان خبر داد.

احسان ایمانی هرسینی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، تعهدات آموزش های مهارتی در بخش دولتی برای امسال در استان را چهار میلیون نفر ساعت عنوان کرد و اظهار کرد: در 9 ماهه امسال این آموزش‌ها به میزان سه میلیون و 100 هزار نفر ساعت که معادل 77 درصد تعهدات می باشد، محقق شده است.

ایمانی‌هرسینی با اشاره به تعهد سه میلیون و 100 هزار نفر ساعتی ارائه آموزش‌های مهارتی در آموزشگاه‌های آزاد بخش خصوصی استان برای سال جاری افزود: در 9 ماهه امسال آموزش‌های مهارتی به میزان دو میلیون و 600 هزار نفر ساعت در این آموزشگاه ها ارائه شده که این میزان معادل 75 درصد تعهدات آموزشی این آموزشگاه ها برای امسال است.

 سرپرست اداره کل فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه با اشاره به استقبال 2.5 برابری خانم‌ها از آموزش های مهارتی ارائه شده در آموزشگاه‌های آزاد اظهار کرد: آموزش های حوزه خدمات بیشترین تقاضای آموزشگاه‌های آزاد را تشکیل می‌دهد.

ایمانی‌هرسینی تعداد مراکز دولتی ثابت فنی و حرفه‌ای در استان را 22 مرکز اعلام کرد و افزود: همچنین در حال حاضر 300 آموزشگاه آزاد بخش خصوصی در استان فعال است.

ایمانی‌هرسینی در ادامه با تاکید بر اینکه آموزش های مهارتی در اقتصاد فرد و خانواده‌ تاثیر مثبت دارد، افزود: آموزش‌های مهارتی شایستگی‌های فرد را برای جذب و یا حفظ بازار کار بالا می‌برد.

این مسئول از افراد خواست تا به آموزش های مهارتی توجه ویژه  داشته باشند و از این آموزش‌ها برای بالا بردن توانمندی‌های خود استفاده کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: