• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس فدراسیون کاراته:

کرمانشاه از استانهای پیشرو در کاراته است

رئیس فدراسیون کاراته گفت: کرمانشاه از استان های موفق و پیشرو در کاراته کشور است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، صادق فرجی در این دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ضمن تمجید از نقش ارزشمند جامعه ورزش کشور در کمک رسانی به زلزله زدگان اخیر استان کرمانشاه، گفت: این حادثه غم انگیز موجب شد یکپارچگی و حس هم نوع دوستی ملت ایران و جامعه ورزش یک بار دیگر در شرایط سخت بروز کند.

وی از توجه مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه به ورزش کاراته و همچنین تقدیر از قهرمانان این استان تقدیر کرد و گفت: صدای این تجلیل ها و حضور در منزل قهرمانان به فدراسیون کاراته نیز رسیده و از این بابت از مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تشکر می کنم.

فرجی همچنین اختصاص خانه تخصصی کاراته در استان را نشان دهنده بالندگی و توسعه این رشته ورزشی در این استان ذکر کرد و گفت: امیدواریم با وجود این مکان تخصصی کاراته کرمانشاه روند موفقیت خود را استمرار بخشد و قهرمانان بیشتری در کاراته این استان به کشور معرفی شوند.

ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه نیز با اشاره به اینکه کاراته در کرمانشاه از رشته های پرمخاطب و محبوب است گفت: این مهم یک فرصت خوب برای هیات استان و فدراسیون است تا از این ظرفیت برای قهرمان پروری و توسعه ورزش استفاده کنند.

وی با اشاره به اختصاص یک سالن ورزشی با تمامی امکانات به کاراته استان گفت: این نوع اقدام نگاه مثبت اداره کل ورزش وجوانان استان به این رشته ورزشی را می رساند و امید داریم با این اقدامات روند روبه رشد بهتری را در کاراته استان شاهد باشیم.

حسینی همدلی و انسجام بیشتر در کاراته استان را ضروری خواند و گفت: در نشست اخیر با مسئولین سبک های مختلف استانی به این ضرورت تاکید کردم و امیدوارم همه جامعه کاراته استان در این راستا قدم بردارند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تاکید کرد: اگر همه احساس کنند کاراته مال آنهاست، قطعا آینده بهتری را می توان برای این رشته ورزشی در آینده متصور بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: