• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-1484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

با اشاره به تجمع روز گذشته

سرپرست معاونت سیاسی استانداری: مردم حرکات ساختارشکنانه را برنمی‌تابند

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه توسعه استان در سایه ثبات و آرامش محقق خواهد شد، گفت: مردم حرکات ساختارشکنانه را برنمی‌تابند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار در پی اتفاقات روز گذشته مبنی بر تجمع تعدادی از مردم شهر کرمانشاه در اعتراض به اوضاع معیشتی، اظهار کرد:  بی تردید اصلی ترین سرمایه هر جامعه‌ای برای دستیابی به رونق اقتصادی و توسعه همه جانبه و پایدار، ثبات و آرامش است و هرگونه رونق اقتصادی مستلزم این مهم است، در غیر این صورت چشم انداز توسعه را از دست خواهیم داد.

الهی تبار با اشاره به حق مردم برای بیان خواسته های خود، افزود: اعتراضات مدنی و مطالبات برحق مردم از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون جزو لاینفک و اساسی در نظام اسلامی بوده و خواهد بود و دغدغه های معیشتی مردم که صاحبان اصلی کشور و نظام هستند باید همواره سرلوحه برنامه های دولت و حاکمیت باشد، اما اگر این مطالبات منجر به حرکات ساختارشکنانه شود خود ملت عزیز نیز از آن آزرده خاطر خواهند شد و محکوم خواهد بود.

وی افزود: بدیهی است در صورت بروز حرکات ساختارشکنانه نیروهای انتظامی و امنیتی که مسوول حفظ آرامش مردم و جامعه هستند به وظایف ذاتی خود عمل خواهند کرد.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری کرمانشاه ضمن دعوت از مردم برای نقش آفرینی بیشتر در روند توسعه استان، گفت: طراحان اینگونه تحرکات باید بدانند که در اینگونه قضایا برنده ای نخواهد بود و دلسوزان انقلاب و آنانی که دل در گرو آبادانی کشور دارند شیطنت‌های بیرونی و فضاسازی کانالهای خارجی که نشأت گرفته از نیت های شوم استکبار جهانی و عوامل منطقه ای آن است را برنخواهند تافت و اجازه نخواهند داد مغرضین از مشکلات اقتصادی مردم بستری برای پیگیری اهداف شوم خود و ضربه زدن به ملت و کشور فراهم کنند.

این مدیر ارشد استان در ادامه با اشاره به نقش مردم کرمانشاه در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خاطرنشان ساخت: مردم آگاه استان کرمانشاهان به عنوان مرزداران و سینه ستبران دفاع از کیان مقدس کشور عزیز و انقلاب اسلامی،‌ همواره و همیشه مدافع آرمانهای نظام و انقلاب بوده و خواهند بود.

الهی تبار همچنین با تاکید بر تبلور همدلی میان مردم و‌مسوولین در جریان زلزله اخیر استان، افزود: مصیبت جانکاه زلزله اخیر و تلاش همه جانبه مردم و مسوولین برای تسکین آلام مصیبت دیدگان و خدمت‌رسانی شایسته به مردم عزیز مناطق زلزله زده، تجلی همدلی میان مردم و‌خادمین آنها  بود و مردمان صبور این دیار و خادمین آنان هم اکنون بیش از هر زمان دیگری با امیدواری و همت همه‌جانبه در پی بازسازی و احیای عظمت استان کرمانشاه هستند و با همدلی و هم افزایی اجازه نخواهند داد ثبات اجتماعی و مطلوب استان که بستر اصلی توسعه است، مخدوش شود.  

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری کرمانشاه در پایان گفت: مسوولین استان و در رأس آنها استاندار به شدت پیگیر ارتقای شاخص‌های توسعه ای و رفاهی مردم استان از مبادی ملی هستند و خواهند بود و مردم شریف و هوشمند استان کرمانشاه در حادثه زلزله اخیر به درستی می‌توانند قاضیانی منصف برای پیگیری دلسوزانه و تمام وقت مهندس بازوند-استاندار کرمانشاه در خدمت‌رسانی به زلزله زدگان استان باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: